Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 20 říj 2019 04:42

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Z gymplu na stavárnu 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Z gymplu na stavárnu
Ahoj, chci se zeptat, jakou šanci mám jako gymplák zvládnout stavebku. Matika mi jde, ale ve fyzice a chemii mám jen základy. Vždy se naučím vzorečky na test, ale teorii jsme nikdy moc neřešil. Deskriptívu jsem měl dva roky, takže taky nějaké znalosti mám.
Jde mi právě o tu fyziku a chemii.. Chtěl bych na obor Stavební inženýrství a poté volit zaměření Management, ale nevím, jestli zvládnu první dva všeobecný ročníky.
Díky za rady

pát 20 kvě 2016 00:19
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Z gymplu na stavárnu
Ahoj,
ničoho sa neboj. Gympláci FAST zvládajú. Všetko sa dokážeš doučiť. fyzika je základná jeden semester v prváku, potom ešte jedna fyzika je na NMSP. chemia je jeden semester, tam je to náročné asi pre každého :lol: takže smelo na školu, ak si schopná sa učiť a naučiť, zvládneš to :)

pát 20 kvě 2016 21:57
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Z gymplu na stavárnu
hlavně prosím nechoď na obor Management stavebnictví. Ten obor je vážně špatný, resp. učitelé na Ústavu stavební ekonomiky a řízení - je to bezkonkurenčně nejhorší obor na fakultě, možná na celém VUT. Učitelé jsou tam na takové úrovni, že kdyby místo nich přednášela cvičená opice, odučila by to lépe.

úte 12 úno 2019 10:45
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ]