Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 18 zář 2019 17:36

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 1. ročník - ROZVRH / zapisování předmětů 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek 1. ročník - ROZVRH / zapisování předmětů
Ahoj, vzhledem k tomu, že jdu do prvního ročníku, moc se upřímně zatím neorientuju, ale nerad bych něco propásl.

Rád bych se optal, jak je to s rozvrhem? Na zápise nám totiž říkali, že si rozvrh budeme sestavovat někdy v září. TO jsem pochopil, jako že si své předměty budeme sestavovat na určité dny a hodiny. :rolleyes:
Ale jak budu vědět, jaké předměty si mám vlastně zapsat? Ty už tam budu mít nějak přidělené, nebo si je mám ptávě někde už teď jaksi zapsat?
Navíc mám zájem jít na obor PRŮMYSLOVÝ DESIGN, takže si budu muset zapsat o dva předměty navíc (základy designu a základy kresby)... :finga:

Díky za každou radu nebo odpověď :wink:

sob 03 srp 2013 08:09
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: 1. ročník - ROZVRH / zapisování předmětů
dostanes na vyber x rozvrhu (uz sestavenych) a z nich si jeden vyberes. neni to hic tezkyho a vse bude popsano v harmonogramu

sob 03 srp 2013 08:23
Odpovědět s citací
Supr, takže zatím nemusím nic dělat, jen čekat a hlídat si stranky FSI, kde by to mělo být videt v harmonogramu jo? :)

sob 03 srp 2013 09:15
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
presne tak, vse dulezite co je treba udelat je vzdy napsano v harmonogramu

sob 03 srp 2013 09:17
Odpovědět s citací
Super, díky moc :)

sob 03 srp 2013 09:26
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
ahoj, vie mi niekto povedat, o kolkej priblizne (rano, vecer, polnoc) pridaju na stranku tie rozvrhy na vyber?

sob 04 črc 2015 17:15
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
vse se dozvis s predstihem, pokud nastupujes do prvaku, registraci mas v 12 30, ale na zaregistrovani budes mit myslim cely tyden, takze tam nemusisi byt presne, jen se tim muzes ochudit o ty nejlepsi skupiny, ktere jsou v sekundach rozebrany

sob 04 črc 2015 20:34
Systémový integrátor FSI
Systémový integrátor FSI

Odpovědět s citací
tommy11490 píše:
ahoj, vie mi niekto povedat, o kolkej priblizne (rano, vecer, polnoc) pridaju na stranku tie rozvrhy na vyber?

Samotné zobrazení rozvrhů bude někdy od rána (to si ještě nebude možné vybrat, bude jen vidět, z čeho se bude vybírat).
Samotný výběr (registrace studijní skupiny = výběr jejího rozvrhu) se bude spouštět někdy odpoledne...

stř 08 črc 2015 09:00
Odpovědět s citací
Pro budouci prvaky: bikes to napsal tak, ze to vypada, ze je to pohodicka klidek, ale skutecnost je presne opacna, celej den jsem mival neskutecny nervy, tep tak 200, protoze vsichni jsou zaregistrovani do nekolika vterin a k tomu studijni ma tendenci tech skupin vypsat min a pak se stava, ze nekteri studenti nemaji skupinu a musela se dovypsat dalsi a ta nikdy nemela dobrej rozvrh. ](*,) Prvni semestr muze byt jedina vyjimka, protoze spousta lidi jeste nema paru, jak to chodi, ale na to bych nespolehal (v mem pripade se okamzite zaplnila polovina mist a dalsi nasledovaly pozvolna). Doporucuju seridit hodinky podle atomoveho casu, narychtovat mys a s uderem 12:30 refresh (neuspechat ani neotalet). Muze to trvat i nekolik vterin, nez se to nacte, protoze server v jeden okamzik vyrizuje stovky pozadavku. Pak zaskrtnout skupinu a rychle na potvrzovaci tlacitko a modlit se, aby nevyskocilo, ze skupina je uz plna.

ned 30 srp 2015 19:19
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
navstevnik - ja jsem popisoval, jak se ten rozvrh vybira, to jak to probiha ve skutecnosti je vec druha. Jinak ja si nepamatuju, ze by vsechny skupiny byly nekdy plny, pokazdy tam neco zustalo. Dale refresh nedoporucuju davat ve 12:30, ale spise uz tak 12:29:57 nebot s blizici se pul, se to zacina sekat a takle to muze vychytat, ze se mu to pak nacte o te pul. Dale vlastni cas serveru se ti zobrazuje dole (resp me ve firefoxu), takze nepotrebujes atomove hodiny. Pokud se mu nebude nejaka skupina libit, tak si ji muze zmenit. Ted co to udelali, ze to jde pres studis, tak uz by to nemusel byt takovy problem, jako kdyz se driv behalo s papirem za kazdym. Jen je treba opet pospichat, co jsem koukal mist tam nebyva mnoho.

pon 31 srp 2015 08:37
Odpovědět s citací
Já jsem jednou dal refresh xx:29:59 a po deseti vteřinách se mi načetla verze ještě bez zaškrtávacích políček a kvůli tomu jsem nestihl skupinu, kterou jsem chtěl. Tím nechci říct, že to nikdy nemůže vyjít tak, jak říká bikes, ale mně se to vymstilo. Jde o to, kdy se ten požadavek dostane k serveru. Dole sice čas je, ale neběží v reálném čase, pouze zobrazuje, kdy se vám stránka načetla. Doporučuju ho použít ke kontrole, že máte správně seřízené hodinky. Nevím, na jaký obor jsi chodil, ale na obecným strojním inženýrství za celé moje studium tak jednou dvakrát bylo dost skupin. Jinak se vždycky navyšovaly kapacity o jeden dva lidi nebo se vypisovala nová skupina. Většinou to byla otázka několika desítek minut, takže pokud jste nestihli svou skupinu, doporučuju pořád refreshovat, často se i lidi mění, pokud to jde. Potom už nezbývá, než vyjednávat. Ale dobré je, že teď se dají cvika přehodit vlastnoručně při registraci vyučování, ale musí tam být volné místo, což ne vždy je pravidlem. Někdy ty kapacity totiž přesně odpovídají počtu lidí ve skupině. :D

pon 31 srp 2015 09:04
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
na obecnem, z hlavy si ted zadnou situaci, kdy bylo vse obsazeno nevybavuju, tim ovsem nerikam ze nemuze nastat. Me to s tim xx.29.57 fungovavalo. Hold registrace jsou nejadrenalinovejsi cast semestru mi obcas prijde :D.

pon 31 srp 2015 20:49
Odpovědět s citací
Zdravím, chtěl bych se zeptat, kolik bude (respektive bývá) studijních skupin na Matematickém inženýrství, popřípadě zda by někdo neporadil něco konkrétnějšího (čemu/komu se vyhnout nebo naopak, na co si dát pozor a podobně). Předem moc děkuji za odpověď.

úte 01 zář 2015 18:18
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
matematicke inzenyrstvi mas specializaci, tudiz pocitej ze budes mit tak jednu/dve skupiny, cili komu se vyhnout atd. zde nema moc smysl resit

stř 02 zář 2015 09:19
Odpovědět s citací
V prváku bývají dvě skupiny, ale postupem času množství lidí odpadne a tak od druháku nebo třeťáku už bude jen jedna.

ned 06 zář 2015 13:23
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další