Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 20 říj 2019 04:44

Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Hledám grafika, co má rád hry 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Hledám grafika, co má rád hry
Ahoj,

jsem programátor a tvůrčí hlava, co miluje hry. A chce se jejich tvorbou živit. A právě jsem narazil na tuto soutěž: http://www.edge-online.com/get-into-gam ... the-theme/
A přijde mi to jako ideálka na to do vývoje her skočit rovnýma nohama. A hledám někoho, kdo je na tom stejně, ve smyslu žeru hry, mám nápady a chci zkusit nějakou udělat a už jsem si třeba pro to už nakreslil hodně artworků, ale sakra, kéž by tu byl někdo, kdo by mi je pomohl uvést v pohyb a zinteraktivnit.
Hledám tedy nejen někoho, kdo má grafický cit a skill, ale chuť rozjet vývoj her. A podílet se na hře jako celku, dodat příběh, navrhnout mechaniky, cokoliv, na co bude mít chuť a nápady. Hledám prostě spíš ideového parťáka ve smyslu: já umím programovat, ty kreslit, máme úžasný nápady na úžasný hry a dohromady vytvoříme něco super awesome (co se ještě k tomu bude super awesome prodávat na Android/iOS marketu, tedy cíl je vytvořit malé herní studio, co se uživí a zároveň bude mít kreativní svobodu).

Pokud tě to, co píšu zaujalo nebo máš nějaký dotaz, napiš na oakgamestudio@gmail.com
Budu se těšit.

Pavel

pon 11 bře 2013 08:26
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ]