Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 18 lis 2019 21:06

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 ROZVRH - změna přednášek 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek ROZVRH - změna přednášek
Ahoj,
potřeboval bych prosím poradit ohledně rozvrhu v prvním ročníku. Při registraci studijních skupin jsem měl těsně před spuštěním registrací problém s internetem a bohužel jsem se nedostal do žádné skupiny, která by mi vyhovovala, protože potřebuji rozvrh s volnými pátky. Mám tedy v pátek 2 přednášky a chci se zeptat, jestli je možné studijní skupinu ještě nějak změnit. Slyšel jsem, že někdy dokonce zvětšují kapacitu skupin. Nebo se ke mě taky doneslo, že je možné se domluvit s profesory a chodit popřípadě na přednášky v jiný čas.
Můžete mi prosím poradit nejlepší řešení mého problému? :)

Díky moc předem.

stř 09 zář 2015 08:41
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: ROZVRH - změna přednášek
na prednasky chodit nemusis, jsou nepovinne, pokud na ne presto chces chodit tam muzes chodit k jinemu vyucujicimu na prednasky (ovsem zkousku mas porad u toho sveho). Myslim ze ten pristi tyden pujdou jen menit cvika.

stř 09 zář 2015 16:31
Systémový integrátor FSI
Systémový integrátor FSI

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: ROZVRH - změna přednášek
V pátek by měly jít změnit i vyučování, které máte zaregistrované dle své studijní skupiny.

Obecně jakmile se uzavře registrace do studijních skupin a udělají se hromadné registrace do vyučování (podle zvolených studijních skupin), tak už se změna studijní skupiny nepovoluje - je to proto, že jakmile jsou hotové registrace do vyučování (=Individuální rozvrh), tak změnou studijní skupiny se zaregistrovaná vyučování nezmění.

čtv 17 zář 2015 09:08
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ]