Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 22 zář 2019 20:31

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Opakování Matematika I 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Opakování Matematika I
Zdravím,

prosím vás, když jsem nezvládl matematiku I v zímním semestru, co mě bude dál čekat ? Počet kreditů na postup do letního semestru mám. Budu si moct zopakovat M1 až příští rok ? Tedy až v druháku ? Bude mi uznán zápočet z tohoto roku, nebo budu muset znovu chodit na cvičení a získat znovu zápočet ? A nevypisuje se zkouška z M1 ještě v letním ?

Děkuji za odpověd

pát 06 úno 2015 15:38
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Opakování Matematika I
Pokud jsi vyčerpal všechny tři termíny, tak se v letním přihlásit na zkoušku už stejně nemůžeš. Pokud jen 2 a zbývá ti ještě ten děkanský, tak zaleží jestli přednašející vypíše termín. U opakovaných předmětů se neuznává vůbec nic - budeš muset znova získat zápočet

sob 07 úno 2015 11:41
Odpovědět s citací
No... To není moc pozitivní zpráva, takže nejspíš opět znovu navštěvovat všechny cvika, abych měl docházku co ?... A mám teda ještě něco udělat, abych mohl mít tu M1 v příštím roce? Někam něco nahlásit?

sob 07 úno 2015 11:54
Odpovědět s citací
nemusíš nikam nic hlásit - prostě si jen na zacatku druhaku zapíšeš při registraci predmetů matematiku 1(myslím, že se to dokonce dělá automaticky). Když opakuješ, tak se to na FSI bere úplně stejně, jako bys to dělal poprvé - nemáš žádné výhody(uznani započtu, dochazky bodů...). takže musíš splnit vše co je dáno - cvika, docházku, zápočet, zkoušku...

ned 08 úno 2015 10:37
Systémový integrátor FSI
Systémový integrátor FSI

Odpovědět s citací
lacosta píše:
nemusíš nikam nic hlásit - prostě si jen na zacatku druhaku zapíšeš při registraci predmetů matematiku 1(myslím, že se to dokonce dělá automaticky). Když opakuješ, tak se to na FSI bere úplně stejně, jako bys to dělal poprvé - nemáš žádné výhody(uznani započtu, dochazky bodů...). takže musíš splnit vše co je dáno - cvika, docházku, zápočet, zkoušku...

Ta registrace opakovaných předmětů se děje skutečně automaticky, opakované předměty se vloží do Individuálního plánu tak, že si je studenti při zápisu nemůže nezapsat.

Čistě pro úplnost informace: v jednom případě tato automatika selže, když student má opakovat předmět, jehož výuka je již ukončena - ale to obvykle děkanát před začátkem ak. roku vyřeší bez toho, aby se o to studenti museli sami starat (student dostane náhradní předmět).

čtv 05 bře 2015 23:42
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]