Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 22 zář 2019 20:17

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Registrace studijní skupiny x vyučování 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek Registrace studijní skupiny x vyučování
Zdravím,
jaký je mezi tím rozdíl? Jak to vůbec probíhá? Objeví se mi několik rozvrhů a já si vyberu ten, který mi bude nejvíc vyhovovat? A nepovinné předměty, nebo angličtina 1 se mi tam pak automaticky přidá po zapsání těchto předmětů?
Díky za odpověď

úte 05 srp 2014 13:39
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Registrace studijní skupiny x vyučování
dostanes na vyber z cca 25 rozvrhu a v dany cas se spusti registrace a jeden si vyberes, pocitej s tim ze kapacita je cca 20-25 lidi na rozvrh, takze kdyz se vas hlasi 1000, tak ty nejlepsi jsou ve vterine plny. jazyk nevim zdali ti daji automaticky, ale pak cca po 10 dnech probiha dalsi registrace a tam se delaji jazyky + volitelne predmety. Opet tam bude spusten mopdul a zase si zakliknes a pote az bude zpristupnena registrace (u tech volitelnych v pripade ze bude dostatek zajemcu) tak si to zaregistrujes. Je to docela intuitivni, kdyz se budes ridit temi pokyny ve studisu a cist si na co klikas tak neni treba mit obav.

edit. k tem rozvrhum, pocitej s tim ze na 90% to v dany cas registrace spadne (vlivem velkeho mnozstvi prihlasujicich studentu) takze se k registraci dostanes treba az po 1-2 minutach, tak si skupin vyber vic, ne vzdy se dostanes tam kam chces.

úte 05 srp 2014 17:28
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ]