Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 22 zář 2019 20:20

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Kuřárna před vchodem do FSI 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Kuřárna před vchodem do FSI
Ahoj všichni,
nemáte někdo tušení, co by se dalo dělat s kuřárnou před současným hlavním vstupem do školy? Bohužel cedule "zákaz kouření", která před oběma vchody vždy byla, je neúčinná, protože dodržování zákazu nikdo nekontroluje (a i kdyby kontroloval, nevím, co by s tím mohl dělat). Že je cedule k ničemu dokumentuje i to, že před školou dokonce stojí popelník.
Jako nekuřákovi mi velmi vadí, že musím kouř dýchat, a uráží mě, že nemám prakticky žádnou možnost, jak se mu vyhnout. Vchodem do školy projdu denně několikrát a často je to v době, kdy je kouřících studentů před školou hodně. Kromě toho si myslím, že to rozhodně není dobrá vizitka pro fakultu a to jak z pohledu potenciálních studentů, tak potenciálních zaměstnanců.
Bohužel předpokládám, že jako student mám jen málo možností, co s tím mohu udělat (kromě toho se s tím smířit). Předpokládám, že zaměstnanci fakulty by vzhledem k zákoníku práce asi měli větší šanci na to zákaz kouření prosadit a donutit zaměstnavatele ke kontrole jeho dodržování.
Ano, vím o petici, která visí na vrátnici, ale to není řešení, jen důkaz toho, že nejsem sám, komu toto vadí.

sob 16 lis 2013 21:08
feldkurát
feldkurát

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Kuřárna před vchodem do FSI
Hochu, s tím se nic dělat nedá. Většina Čechů a lidí vůbec jsou feťáci. Mnoho z nich si teda vystačí s legálníma drogama. Ty tě sice odkráglujou o dost pozdějc, ale závislost na nich je silná a taky z tebe dealer (stát, lihovar...) vycucá mnoho peněz.
Sám jsem nekuřák a abstinent. Vede to dost k tomu, že jsem vyloučen ze společnosti. Ale hulící studenti u vchodu mi nevadí. Je nutný rychle zalézt do fakulty. V budově už naštěstí nehulí nikdo.

sob 16 lis 2013 21:34
Profil YIM
Odpovědět s citací
Minimálně můžeš udělat to, že podepíšeš petici, která momentálně vysí na vrátnici u páteru. :)

ned 17 lis 2013 10:13
feldkurát
feldkurát

Odpovědět s citací
Boj proti drogám je marnej. Mně stačí, že nikdo nehulí v budovách na WC. Kašlal bych na kuřáky u vchodu. Ať si užívají nikotinu. Dost mých vyučujících taky hulí.
Za mých mladých let byly dokonce....
... billboardy s reklamami na Marlboro! Nevídané!

ned 17 lis 2013 20:16
Profil YIM
Odpovědět s citací
Choď druhým vchodem. http://mapy.cz/s/8YWO

sob 21 pro 2013 13:12
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]