Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 22 zář 2019 20:18

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Prominutí předmětu na VŠ - počítačové aplikace 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Prominutí předmětu na VŠ - počítačové aplikace
Zdravím vás
mám na vás tento dotaz .. jaké podmínky musím splnit aby mi byly prominuty předměty jako CAD a nějaké počítačové aplikace ? já jsem sice na střední ale už ted pracuji pro firmy jako modelátor 3D a simulátor dynamických a pevnostních simulací a také animací a to na takové úrovni že jsem už pracoval např pro firmu Lockheed takže VŠ mi už skutečně co se týká kreslení nemá co nabídnout ale samozřejmě jako konstruktér se mám ještě co učit ale nerad bych se otravoval s přednáškama a zkouškama které už mám v malíčku .... chci se zeptat kolik a jaké certifikace na jaké programy musím mít aby mi tyhle předměty byly prominuty ( pokud je to možné ) ?

sob 19 říj 2013 14:13
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Prominutí předmětu na VŠ - počítačové aplikace
Pokiaľ viem, nie je nikde paušálne vymenované aké certifikácie nahradzujú aké predmety. Predpokladám, že ak si podáš o uznanie žiadosť, bude to cez študijné oddelenie riešiť (v prípade CADov) zrejme Ústav konstruování (a garanti dotknutých predmetov) individuálne. Na tvojom mieste by som napísal priamo im, prípadne na riaditeľstvo/sekretariát ústavu a skúsil sa informovať/dohodnúť.

sob 19 říj 2013 19:17
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Prominutí předmětu na VŠ - počítačové aplikace
Pokud mohu sloužit svojí zkušeností z jiného oboru, tak uznání předmětu za znalosti/dovednosti/certifikáty mimouniverzitního typu v plném rozsahu obvykle neprojde, ale obvyklá a rozumná dohoda je ta, že student má jakoby splněnou účast na výuce a týká se jej obvykle pouze závěrečné přezkoušení (pokud je předmět ukončen zápočtem) nebo normální zkouška (pokud je předmět takto ukončen).
Ono zejména pokud je předmět povinný a je ukončen známkou, velmi špatně se převádí certifikace na známku.

ned 20 říj 2013 22:57
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ]