Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 06 pro 2019 21:44

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 1IN 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek 1IN
Zdarec lidi, na informatiku jsem na cvika chodil ke Krčkovi. Bigtest jsem neudělal a opravu jsem psal u Zutha, kde jsem dostal 9 a 7 bodů s tím, že i u opravy stačí 5 a 5 bodů -> splnil jsem. Podle Krčka je ale z opravy potřeba 20 bodů. Zápočet mi (ne)udělí Krček, je nějaká možnost, že ho dostanu, i když jsem u něho kritéria nesplnil, ale u Zutha ano?

čtv 28 led 2016 15:49
Systémový integrátor FSI
Systémový integrátor FSI

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: 1IN
wer píše:
Zdarec lidi, na informatiku jsem na cvika chodil ke Krčkovi. Bigtest jsem neudělal a opravu jsem psal u Zutha, kde jsem dostal 9 a 7 bodů s tím, že i u opravy stačí 5 a 5 bodů -> splnil jsem. Podle Krčka je ale z opravy potřeba 20 bodů. Zápočet mi (ne)udělí Krček, je nějaká možnost, že ho dostanu, i když jsem u něho kritéria nesplnil, ale u Zutha ano?

Pravidla udělení zápočtu určuje cvičící, ke kterému student patří. Každý vyučující může zapisovat hodnocení jen svým studentům - pokud vyučující konkrétního studenta neučí, tak nemá právo zápisu jeho hodnocení.

pát 05 úno 2016 09:05
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ]