Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 22 zář 2019 20:19

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Bude mi stačit ? 
Autor Zpráva
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Bude mi stačit ?
pokud budes modelovat ciste jen na ntb cili nebudes mit pripojen externi monitor tak ber ntb s vyssim rozlisenim nez HD, tedy HD+ nebo full HD, modely s oznacenim ideapad, pavilion atd. jsou plastaky pro takove domaci pouziti, pokud ti nevyjdou penize na firemni modely (thinkpad, tecra, probook, elitebook, latitude) tak si klidne vem ten plastak
sam mam ten plastak a je to proste takove mekke, kdyz to otviras tak v tom obcas zakrupe atd. takze proste to mit nekde na stole a necestovat s tim, dale obcas nemusi mit dobre vyresene chlazeni hlavne pokud to budes mit osazene necim co bude hodne topit
takze kdyz to shnu, kdyz nedosahnes na profi tak vem hobby jen pocitej s kompromisy, ale tak je to u vseho

úte 04 bře 2014 14:40
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Zdravím vás chlapi.
Som tu nový, prijatý bez prijímacích skúšok ( už len zmaturovať :) ) a tak by som v septembri už mal byť jedným vás. Kúpil som notebook, viem že je ešte priskoro, ale bol to proste skvelý biznis. Ako tu čítam, tak s rozlíšením 1366x768 sa modeluje nie práve najlepšie. Mám straší 19'' monitor s rozlíšením 1280x1024 a neviem či ho predať, kým má ešte nejakú hodnotu, alebo ho odložiť na neskoršie modelovanie. Je teda takéto rozlíšenie dostatočné, alebo bude najlepšie Full HD 1920x1080?

pon 31 bře 2014 16:59
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
tá 19ka zas nemá nejaké skvelé rozlíšenie, to bude už tiež deduško :D inak by stačil myslím. hlavne mať dva monitory je super vec.
inak osobne odporúčam na prácu 16:10, ked je hromada paletiek hore/dole a nie po stranách (office, cady a pod. s ribbonom). ale sú drahšie...

pon 31 bře 2014 18:45
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Tak si teda tú 19-tku nechám, snáď ešte pár rokov vydrží :D aspoň na nej cez leto môžem drtiť. Každopádne, dík za radu :P

stř 02 dub 2014 20:33
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2