Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 18 lis 2019 20:10

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 Rekonstrukce FSI 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Rekonstrukce FSI
Ahoj, docela bych ocenil, kdyby byly někde k dispozici informace o průběhu rekonstrukce FSI, alespoň jsem je na stránkách vutbr.cz, resp. stránce fakulty nikde nenašel. A jelikož se má podle plánu do 4.2.2013 přestěhovat 1. až 7. patro na Údolní, zajímalo by mě jak bude v letním semestru probíhat výuka a kdy a kam se bude na Údolní stěhovat, pokud vůbec, třeba takové studijní oddělení...

sob 12 led 2013 21:47
Systémový integrátor FSI
Systémový integrátor FSI

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Rekonstrukce FSI
Garry píše:
Ahoj, docela bych ocenil, kdyby byly někde k dispozici informace o průběhu rekonstrukce FSI, alespoň jsem je na stránkách vutbr.cz, resp. stránce fakulty nikde nenašel. A jelikož se má podle plánu do 4.2.2013 přestěhovat 1. až 7. patro na Údolní, zajímalo by mě jak bude v letním semestru probíhat výuka a kdy a kam se bude na Údolní stěhovat, pokud vůbec, třeba takové studijní oddělení...

Bohužel, rekonstrukce A1 připomíná hlášku ze Švejka: "Situace na frontě se mění každým dnem."
Informace předem nikdo nezná, plány už se několikrát změnily...
Docela chápu, že se nikomu nechce psát nikam plány, které se neustále mění - a to, kam budou přesunuti, si ovlivňují i samy ústavy (když se jim podaří sehnat místo na fakultě, aby nemuseli na Údolní).

Nicméně: informace o výuce by měly být v rozvrzích (resp. v Individuálním rozvrhu, až bude zveřejněn). Informace o umístnění studijního je na stránkách FSI aktuální (namátkově jsem zkontroloval údaje na webu FSI).

pon 21 led 2013 14:08
Odpovědět s citací
PavelM píše:
Bohužel, rekonstrukce A1 připomíná hlášku ze Švejka: "Situace na frontě se mění každým dnem."
Docela chápu, že se nikomu nechce psát nikam plány, které se neustále mění - a to, kam budou přesunuti, si ovlivňují i samy ústavy (když se jim podaří sehnat místo na fakultě, aby nemuseli na Údolní).

Nicméně: informace o výuce by měly být v rozvrzích (resp. v Individuálním rozvrhu, až bude zveřejněn). Informace o umístnění studijního je na stránkách FSI aktuální (namátkově jsem zkontroloval údaje na webu FSI).

V prvé řadě Vám děkuji za informaci ohledně rekonstrukce budovy A1. Myslel jsem, že je to opět laxním přístupem VUT, ale jestliže se situace mění každým dnem, pak to naprosto chápu, že nikdo nebude vypracovávat plány. Informaci o umístění studijního oddělení jsem již také zaznamenal.

Avšak Vámi zmíněné neohlašované denní změny rozhodně pobyt na FSI studentům a ani zaměstnancům nikterak nezpříjemňují. A zde bych navázal na toho Švejka (i když jen filmového) s hláškou: "Neblázněte, vždyť jsou tady lidi!"

pon 21 led 2013 20:05
Systémový integrátor FSI
Systémový integrátor FSI

Odpovědět s citací
Garry píše:
PavelM píše:

V prvé řadě Vám děkuji za informaci ohledně rekonstrukce budovy A1. Myslel jsem, že je to opět laxním přístupem VUT, ale jestliže se situace mění každým dnem, pak to naprosto chápu, že nikdo nebude vypracovávat plány. Informaci o umístění studijního oddělení jsem již také zaznamenal.

Avšak Vámi zmíněné neohlašované denní změny rozhodně pobyt na FSI studentům a ani zaměstnancům nikterak nezpříjemňují. A zde bych navázal na toho Švejka (i když jen filmového) s hláškou: "Neblázněte, vždyť jsou tady lidi!"

Ono se stavbami to tak často bývá - před zahájením prací jsou nějaké plány, ale jakmile se začne stavět, tak se postupně ukazují problémy, které si vynucují změny plánů... Už jsem viděl několik větších staveb, abych věřil, že toto není jen specifikum této rekonstrukce, ale spíše pravidlo pro větší stavby obecně.

Tohle bohužel budeme muset všichni vydržet - a tím myslím i mě, kterého také někam přestěhují a nikdo neví, kdy mě budou stěhovat ani kam. 8)

pát 25 led 2013 07:47
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
a bude někde fungovat Česká spořitelna, skriptárna a bufet?

pát 25 led 2013 10:49
Systémový integrátor FSI
Systémový integrátor FSI

Odpovědět s citací
student píše:
a bude někde fungovat Česká spořitelna, skriptárna a bufet?

Skriptárna nevím (nejspíš byla někam přesunuta, ale nevím kam), bufet je v A5, k České spořitelně jsem viděl v A5 šipky (takže někde na jejich konci nejspíš bude).

Prostě uvidíte na místě, netřeba se dopředu příliš zneklidňovat. Hlavně je potřeba vědět, kde má člověk svůj ručník 8)

PS: a informace o stavbě dálnice jsou vyvěšeny ve sklepě, na zrušeném záchodě, který má na dveřích napsáno: "Pozor lev!" :mrgreen:

úte 29 led 2013 15:29
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
PavelM píše:
na zrušeném záchodě, který má na dveřích napsáno: "Pozor lev!" :mrgreen:
ono nekde neco takoveho je ? :D

úte 29 led 2013 20:53
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
jinak na zacatku ledna byla skriptarna, kde normalne byva (pristup z A5)

úte 29 led 2013 20:54
Systémový integrátor FSI
Systémový integrátor FSI

Odpovědět s citací
bikes píše:
PavelM píše:
na zrušeném záchodě, který má na dveřích napsáno: "Pozor lev!" :mrgreen:
ono nekde neco takoveho je ? :D

Ještě jsem zapomněl, že ty plány jsou na dně zamčené registračky :mrgreen:
No tak nějak to bylo ve Stopařově průvodci po galaxii, než Arthurovi Dentovi zbourali barák :) Ale na přesný citát bych si musel tu knížku přinést.

stř 30 led 2013 12:29
feldkurát
feldkurát

Odpovědět s citací
Pojede stále restaurace /jídelna/ Q??

stř 30 led 2013 14:15
Profil YIM
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Ta nově vybudovaná kuchyňka za vrátnicí u vstupu mezi budovami A4 a A5 je vyhrazená pro zaměstnance, nebo si tam můžou jít i studenti uvařit kávu?

stř 30 led 2013 21:15
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
KATZ: menza by měla jet pořád, akorát musíš projít labyrintem, aby ses k ní dostal.

BTW
Cože?! FSI má v plánu na jižní stěnu fasády umístit solární panely?

"Připravit se na rekonstrukci opláštění budovy A1 a s ní související akce (rekonstrukci topení, rekonstrukci osvětlení chodeb, zavedení nové vzduchotechniky, montáž solárních panelů na jižní stěnu fasády, kompletní rekonstrukci děkanátu, rekonstrukci vstupní haly a strukturované kabeláže)."
http://www.fme.vutbr.cz/dokumenty/pdf/dzfsi-akt2012.pdf

úte 05 úno 2013 15:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Systémový integrátor FSI
Systémový integrátor FSI

Odpovědět s citací
warmy píše:
KATZ: menza by měla jet pořád, akorát musíš projít labyrintem, aby ses k ní dostal.

BTW
Cože?! FSI má v plánu na jižní stěnu fasády umístit solární panely?

"Připravit se na rekonstrukci opláštění budovy A1 a s ní související akce (rekonstrukci topení, rekonstrukci osvětlení chodeb, zavedení nové vzduchotechniky, montáž solárních panelů na jižní stěnu fasády, kompletní rekonstrukci děkanátu, rekonstrukci vstupní haly a strukturované kabeláže)."
http://www.fme.vutbr.cz/dokumenty/pdf/dzfsi-akt2012.pdf

Ano, co jsem slyšel, tak by to tak mělo být.
Osobně se mi ten nápad docela líbí - mnohem lepší, než dávat fotovoltaické panely na ornou půdu.

čtv 07 úno 2013 12:42
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
PavelM: Mně se principelně nápad libí, ale řekl bych, že to bude vypadat dost divoce.

Nevíte, jak to nakonec dopadne s tou menzou?

Každá strana říká něco jiného. Včera jsem slyšel zase zvěsti, že se má nakonec také zavřít.

čtv 07 úno 2013 13:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Dnes jsem od dvou nezávislých lidí slyšel, že se údajně zjistily problémy se statikou budovy A1. Konkrétně že je podkladová deska prasknutá (nebo něco s piloty). Statik prý navrhuje zbourání pěti poschodí, jinak se pod to nepodepíše.

Víte o těchto věcech někdo něco??

čtv 07 úno 2013 21:58
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další