Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 16 zář 2019 03:58

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Žádost o přesun do jiné jazykové skupiny 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Žádost o přesun do jiné jazykové skupiny
Zdarec; na tento rok jsem si udělal rozřazovací test, a protože kamarád mi řekl, že A5 je celkem složitá bez absolvování A3 a A4, tak jsem ho schválně pokazil. Byl jsem přiřazen do A1, s tím, že A3 začnu ve druháku, což mi v tu dobu připadalo jako dobrý nápad, rok bez angličtiny, a tím pádem volnější rozvrh, proto jsem to v tu dobu neřešil. Ale když vidím, co tam spolubydlící mají, tak mi tyto kurzy přišly zbytečné, protože to umím, takže bych chtěl od druháku začít studovat A5, abych se mezi bakalářkou nemusel otravovat s angličtinou. Na přesun je zapotřebí žádost, a já bych potřeboval nějakou inspiraci, co by taková žádost měla obsahovat. Tak vás žádám, jestli někdo poradí či pošle vlastní žádost, kterou dříve podával on. Děkuji.

stř 02 kvě 2012 12:50
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
inšpirácie je hromada na nete. keď som si dával na študijnom žiadosť o zrušenie zápočtu, tak to bolo na jednu vetu a pohoda :lol: imho to nikto nerieši a nikomu sa ani nechce čítať litánie. zájdi si na študijne a opýtaj sa. tam vedia najlepšie

stř 02 kvě 2012 14:02
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tam už dnes končí, zítra tam není, a chtěl bych to mít v pátek vyřízeno, ale inspiraci už jsem našel. Jinak děkuju za nalezení času na odpověď. :D

stř 02 kvě 2012 14:11
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ]