Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 22 zář 2019 20:21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Notebook - Bc strojni inzenyrstvi 
Autor Zpráva
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Notebook - Bc strojni inzenyrstvi
a co vse od toho ntb cekas, jak dlouho ho chces mit, jaky mas rozpocet? budes s nim cestovat, mit porad na koleji, nebo brat do skoly (jedine vyuziti-hry)?

úte 04 zář 2012 09:15
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
No, doufal jsem, ze by mi mohl vydržet tak 2, ideálně 3 roky. Cestovat s ním moc neplánuju, ani ho nehodlám brát do školy (na hry stejně čas nebude :wink: ). Většinou bude ležet na privátě, kde k němu plánuju ještě i připojit externí lcd, takže ntb samotnej moc palcu mit nemusi. A peníze - no, když to bude kolem 13-14 tisíc, budu rád. Mě hlavně trochu vyděsilo, když jsem si na netu přečetl něco o tom, že na inventor bych měl mít certifikovaný grafický čip. Nerad bych si koupil ntb, na kterým pak nebudu moct pořádně pracovat.

úte 04 zář 2012 11:38
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
s tim inventorem to je spis kdyz by ses s tim zabyval profesionalne, coz zde se s tim spis budes ucit pracovat a naky jednoduchy prace me zvladl i na integrovanou HD3000 (mam prepinatelny grafiky), a s tim externim monitorem pokud to myslis na CAD tak taky se nedelalji v prvnim rocniku zadny narocny vykresy, ja to v pohode zvladl na 15.6 s rozlisenim HD. Kdyby ses s tim zabyval profesionalne tak to je neco jinyho. Takze bud muzes vzit nakej multimedial kterej bude vykonejsi, ale zas ne moc odolnej nebo firemni ntb kterej bude uplny opak. Dalsi moznost je prikoupit si rozsirenou zaruku. Vykon procesoru a grafiky si muzes zkontorlovat na notebookcheck v benchmarku a zbytek podle svych sympatii.

edit. jeste u tech ntb s certifikovanou grafikou ses tak na 2-3 nasobku sveho rozpoctu :)

úte 04 zář 2012 12:42
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3