Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 22 zář 2019 20:23

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
 Kde se nachází Aula Q? 
Autor Zpráva
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek Kde se nachází Aula Q?
Zdravím všechny,
dle pokynů děkana FSI 12/2010 k organizaci imatrikulace, se bude akce konat v aule Q FSI. Hledal jsem jak na stánkách fakulty, tak i zde na fóru ale bezúspěšně. Já osobně typuji, že to bude v budově A1, ale kde tam?

Děkuji za pomoc T.

čtv 02 zář 2010 10:10
Profil ICQ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Vejdes hlavním vchodem a hnedka u te vratnice se das doleva po schodech a rovno...a jsi tam..(: jinak tady na te mapce je to A6
http://www.fme.vutbr.cz/planek/?lang=0&iddm=1340&pm=1

čtv 02 zář 2010 10:39
Profil ICQ
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Bronko píše:
Vejdes hlavním vchodem a hnedka u te vratnice se das doleva po schodech a rovno...a jsi tam..(: jinak tady na te mapce je to A6
http://www.fme.vutbr.cz/planek/?lang=0&iddm=1340&pm=1

Děkuji za informaci, kdyby mě náhodou přepadla slabost a rozhodl jsem se jít na imatrikulaci, tak se bude hodit.

čtv 02 zář 2010 10:59
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pokud se nezúčastním imatrikulace, musí se to nějak oznámit na studijním nebo je to jenom moje volba, jestli dojdu nebo ne.

čtv 02 zář 2010 21:29
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Anonymous píše:
Pokud se nezúčastním imatrikulace, musí se to nějak oznámit na studijním nebo je to jenom moje volba, jestli dojdu nebo ne.

ciste jen tvoje volba...((: ohlasovat to nikde nemusis..(:

pát 03 zář 2010 13:49
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
takze kdyz tam nepudu,tak nikdo nic neresi jo?a k cemu to teda je?nebo spis proc tam studenti chodi,kdyz je to dobrovolne?

čtv 16 zář 2010 15:12
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
kattas píše:
takze kdyz tam nepudu,tak nikdo nic neresi jo?a k cemu to teda je?nebo spis proc tam studenti chodi,kdyz je to dobrovolne?

Jedná se o přivitání na škole. Tak jestli chceš být přivítán, tak se slušně obleč a dojdi.
Navíc se můžeš vyfotit s rodinou před fakultou ve společenském oděvu.
No uvidíme, jak to bude zítra vypadat, musel jsem si zakoupit novou košili, tak se asi dostavím.

čtv 16 zář 2010 15:32
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tak ja tam taky idu,jelikoz mam uz tyden domluveny odvoz,ale kdybych to vedel,ze nemusim,tak bych tam asi nechodil,jelikoz tam se mnou rodice nejdou a ani by se jim asi nechtelo :-D Ale tak rad se privitam s novou skolou:-D, apropo, mosi se donest aj flasa slibovice na privitanou?:-D

čtv 16 zář 2010 16:05
Systémový integrátor FSI
Systémový integrátor FSI

Odpovědět s citací
Příspěvek 
kattas píše:
tak ja tam taky idu,jelikoz mam uz tyden domluveny odvoz,ale kdybych to vedel,ze nemusim,tak bych tam asi nechodil,jelikoz tam se mnou rodice nejdou a ani by se jim asi nechtelo :-D Ale tak rad se privitam s novou skolou:-D, apropo, mosi se donest aj flasa slibovice na privitanou?:-D

Slivovici jen když se domluvíte se spolužáky ve studijní skupině (nebo spolubydlícími na kolejích), že si uděláte po Imatrikulaci bližší seznamování ;;-) .

Kdysi asi znamenalo víc, být členem akademické obce a Imatrikulace toto zahajovala. Tehdy to bylo důležitější, než dneska.

Mimochodem viděl jsem nějakou fotku ze třídy z dob, kdy VUT začínalo - všichni studenti měli saka a kravaty...

čtv 16 zář 2010 19:19
Odpovědět s citací
Příspěvek 
ciste jen tvoje volba...((: ohlasovat to nikde nemusis..(:[/quote]

Fakt to nemusim nikde ohlašovat když nepříjdu? protože já jsem jinde četl že to je povinný

čtv 15 zář 2011 18:53
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Odpovím tak jak to říkám na cvikách: účast je povinná, ale nekotroluje se.

A zeptám se rovnou: je pro všechny odmítače imatrikulace fakt tak velký problém tam přijít, přijít společensky oblečen a poslechnout si, co vám chce říct děkan/ka? Opravdu nezvládnete tu hodinu? Proč chodíte na vysokou, když se nechcete účastnit dění na vysoké škole?
Teď řešíte imatrikulaci. Příští týden začnou otázky na povinnost docházení na přednášky. Jak s malými dětmi.

Bývaly tady každoročně besedy s vedením fakult: časem na ně nikdo nechodil. Bývaly besedy s vedením KAM - nikdo nechodil, nikoho nic nezajímá, není to povinné.....

pát 16 zář 2011 09:24
Systémový integrátor FSI
Systémový integrátor FSI

Odpovědět s citací
Příspěvek 
honzasl píše:

Jak který cvičící, někteří cvičící účast kontrolují.
Třeba hezké pravidlo účasti je následující - dvě neúčasti na cvičeních nevadí a nijak nepostihují. Za každou další neúčast ve cvičeních se zvýšil počet bodů z písemek, které musel student získat, aby dostal zápočet :twisted:

A jako folklór se traduje historka, jak si přednášející někdy uprostřed semestru vyfotil přednáškovku. U ústní zkoušky pak student musel prstem ukázat, kde seděl.

úte 20 zář 2011 07:18
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
PavelM píše:
honzasl píše:

A jako folklór se traduje historka, jak si přednášející někdy uprostřed semestru vyfotil přednáškovku. U ústní zkoušky pak student musel prstem ukázat, kde seděl.
nekde tady nebo na fsiforu jsem tuto historku cetl a bylo tam napsano i ktery prednasejici si to vyfotil (z duvodu aby se neroznasely drby ho nebudu uvadet)

úte 20 zář 2011 08:50
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Re:
honzasl píše:

A zeptám se rovnou: je pro všechny odmítače imatrikulace fakt tak velký problém tam přijít, přijít společensky oblečen a poslechnout si, co vám chce říct děkan/ka? Opravdu nezvládnete tu hodinu? Proč chodíte na vysokou, když se nechcete účastnit dění na vysoké škole?
Teď řešíte imatrikulaci. Příští týden začnou otázky na povinnost docházení na přednášky. Jak s malými dětmi.

Bývaly tady každoročně besedy s vedením fakult: časem na ně nikdo nechodil. Bývaly besedy s vedením KAM - nikdo nechodil, nikoho nic nezajímá, není to povinné.....

úte 04 zář 2012 17:01
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 14 ]