VUTRoom
http://www.student.vutbr.cz/forum/

Z gymplu na stavárnu
http://www.student.vutbr.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=7817
Stránka 1 z 1

Autor:  Dan97 [ pát 20 kvě 2016 00:19 ]
Předmět příspěvku:  Z gymplu na stavárnu

Ahoj, chci se zeptat, jakou šanci mám jako gymplák zvládnout stavebku. Matika mi jde, ale ve fyzice a chemii mám jen základy. Vždy se naučím vzorečky na test, ale teorii jsme nikdy moc neřešil. Deskriptívu jsem měl dva roky, takže taky nějaké znalosti mám.
Jde mi právě o tu fyziku a chemii.. Chtěl bych na obor Stavební inženýrství a poté volit zaměření Management, ale nevím, jestli zvládnu první dva všeobecný ročníky.
Díky za rady

Autor:  Curuj [ pát 20 kvě 2016 21:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Z gymplu na stavárnu

Ahoj,
ničoho sa neboj. Gympláci FAST zvládajú. Všetko sa dokážeš doučiť. fyzika je základná jeden semester v prváku, potom ešte jedna fyzika je na NMSP. chemia je jeden semester, tam je to náročné asi pre každého :lol: takže smelo na školu, ak si schopná sa učiť a naučiť, zvládneš to :)

Autor:  AlfM [ úte 12 úno 2019 10:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: Z gymplu na stavárnu

hlavně prosím nechoď na obor Management stavebnictví. Ten obor je vážně špatný, resp. učitelé na Ústavu stavební ekonomiky a řízení - je to bezkonkurenčně nejhorší obor na fakultě, možná na celém VUT. Učitelé jsou tam na takové úrovni, že kdyby místo nich přednášela cvičená opice, odučila by to lépe.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/