VUTRoom
http://www.student.vutbr.cz/forum/

Dotaz ohledně rozvrhu
http://www.student.vutbr.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=7667
Stránka 1 z 1

Autor:  kiwiCZ [ stř 16 zář 2015 11:25 ]
Předmět příspěvku:  Dotaz ohledně rozvrhu

Ahoj, od 21. září nastupuji na FAST – obor stavební inženýrství a chtěl bych se zeptat na pár dotazů. Na školním intranetu mám v zápisovém listu předmět geologie, problém je že při vytváření rozvrhu jsem nenašel žádnou přednášku ani cvika, která by se vztahovala k tomu předmětu. Zajímalo by mne tedy, jak v tomto případě postupovat. Dále bych se chtěl zeptat, kdy je možné se přihlásit na nějaký cizí jazyk. Další dotaz se týká předmětu informatika, kde se předmět ukončuje pouze zápočtem nikoli zkouškou. Můj dotaz je tedy, co se pro mě tímto změní kromě toho, že nebudu muset vykonávat závěrečnou zkoušku.
Posledním dotaz směřuje na předmět Dějiny architektury a stavitelství, k tomuto předmětu jde zapsat pouze přednáška, chápu tedy správně, že žádná cvika nejsou? Předem děkuji za Vaši odpověď.

Autor:  Revan [ stř 16 zář 2015 16:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dotaz ohledně rozvrhu

1) Z organizačních důvodů (kapacita laboratoří) je výuka předmětů Geologie a Stavební chemie zajišťována v obou dvou semestrech. => Když nemáš v rozvrhu geologii, tak teď budeš mít chemii a geologii až další semestr.

2) Nejdřív ve druhým semestru po vykonání rozřazovacího testu.

3) Informatika se uzavře testem v rámci cvik, místo zkoušky. Pokud zápočet není kvalifikovaný, tak je rozdíl v tom, že nedostaneš známku, ale jen prošel/neprošel.

4) Ano.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/