Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 25 zář 2018 08:55

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Dotaz ohledně rozvrhu 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Dotaz ohledně rozvrhu
Ahoj, od 21. září nastupuji na FAST – obor stavební inženýrství a chtěl bych se zeptat na pár dotazů. Na školním intranetu mám v zápisovém listu předmět geologie, problém je že při vytváření rozvrhu jsem nenašel žádnou přednášku ani cvika, která by se vztahovala k tomu předmětu. Zajímalo by mne tedy, jak v tomto případě postupovat. Dále bych se chtěl zeptat, kdy je možné se přihlásit na nějaký cizí jazyk. Další dotaz se týká předmětu informatika, kde se předmět ukončuje pouze zápočtem nikoli zkouškou. Můj dotaz je tedy, co se pro mě tímto změní kromě toho, že nebudu muset vykonávat závěrečnou zkoušku.
Posledním dotaz směřuje na předmět Dějiny architektury a stavitelství, k tomuto předmětu jde zapsat pouze přednáška, chápu tedy správně, že žádná cvika nejsou? Předem děkuji za Vaši odpověď.

stř 16 zář 2015 11:25
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Dotaz ohledně rozvrhu
1) Z organizačních důvodů (kapacita laboratoří) je výuka předmětů Geologie a Stavební chemie zajišťována v obou dvou semestrech. => Když nemáš v rozvrhu geologii, tak teď budeš mít chemii a geologii až další semestr.

2) Nejdřív ve druhým semestru po vykonání rozřazovacího testu.

3) Informatika se uzavře testem v rámci cvik, místo zkoušky. Pokud zápočet není kvalifikovaný, tak je rozdíl v tom, že nedostaneš známku, ale jen prošel/neprošel.

4) Ano.

stř 16 zář 2015 16:39
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ]