VUTRoom
http://www.student.vutbr.cz/forum/

Naléhavá pomoc pro prváka
http://www.student.vutbr.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=7442
Stránka 1 z 1

Autor:  maldik [ čtv 11 zář 2014 20:42 ]
Předmět příspěvku:  Naléhavá pomoc pro prváka

cau lidi, přesně před 2 minutama mě došly nervy a už nevím jak dál. Bože, proč to je složitější než udělat letecký průkaz na Boeing
Nenašel by se někdo kdo tento rok nastupuji na stavební inženýrství a neporadil, co vše musím udělat ? Nebo třeba sice je super že v pondělí se registruju do rozvrhových jednotek. A už jenom přečtením tohoto jsem se zamotal. Co bych teda měl udělat abych mohl nastoupit a chodit do školy a učit se tam něco ? Jako mě přijde že naučit se na zkoušky bude lehčí než překousnout tyhle začátky a udělat všechno co mám.

PS: bydlím na kolejích a zaplatil jsem jistinu 1 ( sníženou o jistinu 2 ) jenže se mě to nepřevedlo ( 5220 mám na kontě a 1500 v jistině 2) - převede se to někdy na konci měsíce samo nebo musím za někým zajít ?

Autor:  tadeasulin [ pát 12 zář 2014 07:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: Naléhavá pomoc pro prváka

Podle mě ti to strhnou v následujícím platebním období, tj někdy kolem 10.10. Pokud tomu tak nebude, normálně si zajdi na dispečink, oni ti rádi poradí. Pokud máš strach, že se nedostaneš na koleje tak se neboj. Na koleje tě pustěj i bez zaplacení té dražší jistiny.

Jinak, pokud by sis to přečetl pořádně, věděl bys, že povinné je zaplatit pouze těch 1500 a dát svolení k inkasu. Platba té další jistiny pak proběhne normálně v dalším zůčtovacím období už přes inkaso. :wink:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/