Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 18 lis 2019 19:51

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Civil Engineering - info 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Civil Engineering - info
Ahojte, studuji na gymnáziu a čeká mě maturita, tak jako každý přemýšlím kam dál...nějakou dobu jsem si pohrával s myšlenkou zkusit architekturu, ale moje kreslířské a malířské schopnosti jsou na velice nízké úrovni :D zaujalo mě, že pokud se nepletu, je tento obor jediný (nebo jeden z mála), který jde studovat kompletně v anglickém jazyce bez poplatků, je to tak? :) Navíc další +, lze se na něj dostat do průměru...takže, moje otázky míří především na studenty toho předmětu - jak moc je angličtina těžká? (pro studenta z gymnázia který dává aj na 1, 2) a jak moc jste spokojeni s výběrem tohoto studia, jak se vám zdá perspektivní atd :) bohužel mi teda internetová stránky FASTU přijdou oproti ostatním fakultám na VUT velice chudé jak po informační tak grafické stránce, tak jsem se rozhodl získat informace přímo od vás :) za jakékoliv info o tomto oboru vám budu vděčný ;)

ned 23 úno 2014 17:37
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Civil Engineering - info
No, tak vidím že tady se nejspíš rady nedočkám... :)

stř 26 úno 2014 16:57
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
v angličtine asi neštuduje nikto :) inak FASTákov je tu dosť.
s angličtinou by mohol byť problém pri odborných výrazoch. a že sa ich nájde počas štúdia...

stř 26 úno 2014 18:12
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
No cauko, ja to studujem po anglicky, odbor Stavebne inzinierstvo na FAST-e. Keby si chcel ale mat Civil engineering, to uz je spoplatnene, 5000€/rok, cize dost palka. Ale nijako sa to nelisi od stavebneho inzinierstva po anglicky,ktore je zarada, my zase musime mat jeden predmet po cesky za skolsky rok aby sme si za to neplatili.

ned 04 kvě 2014 21:26
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ]