Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 06 pro 2019 22:21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Povinne predmety 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Povinne predmety
Jak je to na FP s povinnymi predmety? je to spis jako na FEKT, kde se temer kazdy den najdou predmety s povinnou dochazkou nebo FIT, kde se daji predmety s povinnou ucasti najit minimalne?????????????????????

ned 11 úno 2007 22:47
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Teda nevim jestli to je na FITku jak rikas.. ale podle me to bude v prvaku na podnikatelce stejne jako treba na FEKTu(tzn. urcite predmety povinne-matika atd..)

ned 11 úno 2007 23:13
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Kuzma píše:
Teda nevim jestli to je na FITku jak rikas.. ale podle me to bude v prvaku na podnikatelce stejne jako treba na FEKTu(tzn. urcite predmety povinne-matika atd..)

No na FITU skutecne moc povinne vyuky neni, aspon podle kamose co tam studuje to vim.. slo me o to jestli by to slo studovat pri fektu prezencne, ale jestli je tam jako na fektu tolik povinne vyuky, tak si to neumim predstavit. asi pujdu jeste na na masarnu na fildu:)

ned 11 úno 2007 23:53
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Cvičení jsou povinná. Je povoleno pár absencí. A přednášky nejsou povinné ale je to lepší někteří na tom pruděj i když některé josu úplně zbytečné

ned 10 čer 2007 15:43
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Na FP - MI > musím studovat dva cizí jazyky? nebo stačí jeden (angličtina), já totiž studovat k tomu ještě němčinu, tak končím :-)

pon 11 čer 2007 23:16
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Anonymous píše:
Na FP - MI > musím studovat dva cizí jazyky? nebo stačí jeden (angličtina), já totiž studovat k tomu ještě němčinu, tak končím :-)

Jeden cizí jazyk je povinný na odborné úrovni. Je k tomu určen předmět s názvem Odborná angličtina (němčina) v 1. ročníku ->2 semestry, kde se naučíš odbornou slovní zásobu, předpokládá se, že gramatiku umíš, ta se testovala na přijímačkách. V následujících letech studia musíš složit zkoušku z druhého jazyka, ale pouze na základní gramatické úrovni. K přípravě slouží v 2. ročníku nepovinný kurz, kde se na zkoušku připravíš. Myslím, že kdo měl druhý jazyk min. 3 roky na jakékoliv úrovni nebude mít problém, jsou tam opravdu základy. To samé platí i pro DP

stř 13 čer 2007 10:33
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ]