Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 23 lis 2019 02:56

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Matematické metody v ekonomice 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Matematické metody v ekonomice
Čau, byl jsem přijat na obor "Matematické metody v ekonomice" a chtěl jsem se zeptat, jestli by někdo ze studentů mohl sdělit svůj názor na tento obor. Rozhoduji se mezi tímto a "Matematika a její aplikace" na Přírodovědecké fakultě UP v Olomouci. Díky moc :)

čtv 19 čer 2014 11:57
feldkurát
feldkurát

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Matematické metody v ekonomice
Přírodovědecká fakulta UP v Olomouci může mít lepší pověst, aspoň v mých očích neabsolventa.

čtv 19 čer 2014 12:34
Profil YIM
Odpovědět s citací
Obecně celá fakulta lepší pověst mít může, ale spíš by mě zajímaly právě ty dva obory. Neznamená, že když fakulta obecně má lepší pověst, tak automaticky všechny obory na ní jsou lepší, než příslušný obor na jiné škole.

čtv 19 čer 2014 14:05
Odpovědět s citací
to sem nikdo, kdo studuje ten obor nechodí :(

pon 23 čer 2014 17:01
Odpovědět s citací
Ahoj,
hh nikdo jinej - zaprve tento novy obor byl dost sito tzn. ze z 30 lidi nas zustalo jen 4 a za druhe, jelikoz je to nove tak nejake info nam nikdo ani nemuze poskytnout - takze netreba sem chodit:D

Ale ohledne oboru, je to narocne, matematika a jeji ruzne odnoze na strojirenske fakulte nekdy daji zabrat, do toho se ti prida programovani v pascalu, VBA a matlabu plus ekonomicke predmety na podnikatelske fakulte. Jelikoz je to obor na dvou fakultach je vtom zmatek, neni to zabehle a nekteri ucitele i studenti vas nemusi mit zrovna v lasce, protoze strojirenska prece jen podnikatelku neuznava, nicmene zalezi na povaze, jak jsi otrkany, me to je u .... vis kde:D A hlavne pak je jedno z ktere fakulty jsi, kdyz vsem ukazes ze na to mas lip nez ostatni:) No ale matematicke predmety me bavi a verim, ze kdyz si vybiras matematicke zamereni bavily by te taky. Jediny problem je zde navazujici obor - neni. Samozrejme muzes jit na jakoukoliv jinou fakultu na magistra, ale je to potom o to obtiznejsi. Pokud vas zustane na konci prvaku aspon 10 lidi, myslim, ze by to bylo celkem fajn. Pokud vas zustane malo jak nas, tedy vetsina odpadne z matiky, prideli vas k jinym skupinam, zakum apod. coz je dost na h*vno - ver mi:) Zalezi na tobe, zda ti nevadi byt jakousi pokusnou krysou noveho oboru:)

pát 27 čer 2014 07:01
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]