Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 22 kvě 2018 01:16

Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 CŽV Manažerská informatika 2013 neotevřen 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek CŽV Manažerská informatika 2013 neotevřen
Ahoj. Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá podobnou zkušenost s problémem který řeším. Tento rok jsem se hlásil na obor CŽV-Manažerská informatika. Jsem už 7 let po střední, takže jsem na přípravě musel pěkně máknout. Zaplatil jsem si spoustu hodin doučování matematiky propočítal mraky příkladů, chodil na doučování angličtiny a byl jsem i na přípravných kurzech, které fakulta pořádala no prostě jsem do toho opravdu investoval hodně času a nervů. Až jsem testy úspěšně dal tak jsem se dočetl, že se obor tento rok pro málo zájemců neotvírá. Opravdu jsem v tu chvíli myslel, že mě to položí ale nejhorší co je tak mě fakulta odpověděla, že prý platnost zkoušek je na jeden rok takže bych další musel zkoušku absolvovat znovu ale ať prý zkusím napsat další rok děkanovy o uznání zkoušky. Jistě uznáte, že udělat zkoušky na VŠ není zrovna věc která se povede každý den. Nestalo se vám někomu něco podobné nebo nemáte zkušenost? Díky za každou odpověď.

pon 30 pro 2013 13:46
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ]