Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 23 lis 2019 02:10

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 Přijímací zkoušky na rok 2013/2014 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Přijímací zkoušky na rok 2013/2014
Čau lidi, tak jak jste na tom tento rok vy? Na co se hlásíte?
Myslíte si, že budou hranice pro přijetí stejný jak minulý rok?

stř 20 úno 2013 23:11
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Přijímací zkoušky na rok 2013/2014
Mají se snižovat stavy, takže buď budou hranice vyšší nebo testy těžší :wink:

čtv 21 úno 2013 11:03
Odpovědět s citací
Tak to je super vědět :D
Good luck všem, co se tam hlásí, včetně mě :D

čtv 21 úno 2013 18:45
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Poslušně hlásím, že se hlásím na ekonomiku podniku. A taky všem přeju dobré štěstí

pát 22 úno 2013 20:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Taky se hlásím na ekonomiku podniku :)

sob 23 úno 2013 00:21
Odpovědět s citací
Nevím, jestli bych se v dnešní době ještě hlásil na podnikatelku. Fakulta má nějakou pověst, ne zrovna dobrou (nejtěžší gympl v Brně apod.) a ačkoliv studium této pověsti dost často neodpovídá a nároky se zvyšují s každým rokem, stejně na vás koukají povýšeně a skrz prsty, když někde náhodou řeknete, že chodíte na podnikatelku.

čtv 28 úno 2013 11:14
Odpovědět s citací
CBR píše:
Nevím, jestli bych se v dnešní době ještě hlásil na podnikatelku. Fakulta má nějakou pověst, ne zrovna dobrou (nejtěžší gympl v Brně apod.) a ačkoliv studium této pověsti dost často neodpovídá a nároky se zvyšují s každým rokem, stejně na vás koukají povýšeně a skrz prsty, když někde náhodou řeknete, že chodíte na podnikatelku.
Ak ťa zaujímajú názory druhých a nie čo sa naučíš, tak to na túto školu naozaj nechoď. Je pravda akú škola mala povesť ale kto sa na ňu dostane sám rýchlo zistí, že je to úplne inak. Nároky sa nie len každým rokom zvyšujú ale myslím si, že už aj práve teraz sú minimálne(!) na rovnakej úrovni ako iné školy s podobným zameraním v Brne. A rovnako si nedovolím tvrdiť, že aj údajne najľahší odbor na škole "manažerska informatika" je ľahký. Hold, kto si nevyskúša nevie. VUT a konkrétne FP je myslím si skvelá škola minimálne z pohľadu prístupu vyučujúcich ku žiakom. S väčšinou z nich sa dá rozprávať veľmi otvorene a berú ťa skôr ako kolegu nie ako svojho študenta.

Nemám záujem začať hádku no ak je pre teba dôležitejší pohľad a názor niekoho, kto o danej škole nemá inú informáciu ako ktorú počul v bare, tak urobíš naozaj lepšie, ak na školu nepôjdeš a neznechutíš si pár rokov od ľudí, ktorí s pravdepodobnosťou svoju školu ani nedoštudujú. Myslím si, že tí inteligentnejší nemajú potrebu niekomu niečo dokazovať a ukazovať prstom na inú školu.

Ja z vlastnej skúsenosti VUT iba odporúčam. Všade sa síce nájde nejaký hlupák či žiak alebo vyučujúci ale v mojom prípade to bola buď len výnimka alebo dokonca rarita. A škola samotná mi toho doposiaľ veľmi veľa dala. Plus ak má niekto záujem zistiť niečo o škole resp. podnikatelke, tak na webe je veľmi výstižné porovnanie FIT a FP, ktoré urobil študent čo študoval na oboch fakultách.

čtv 28 úno 2013 19:18
Odpovědět s citací
Pro emm:
Nevím, jak dlouho na FP studuješ, ani jaký obor. Nicméně já to po pěti letech na škole vidím takto..

Nebylo to napsáno kvůli hádce, ale prostě jen jako informace pro budoucí sludenty, kteří o tomto třeba neví..

P.S. Mám pocit, ze chování ke studentům se naopak rok od roku zhoršuje..

čtv 28 úno 2013 21:13
Odpovědět s citací
Nevím, jak to je u vás pánové,
ale já si myslím - a to tam ještě ani nestuduji - že to je dobrá škola. Každá škola má své pro a proti. I tak, jsem tuto "místnost" založila z toho důvodu, aby budoucí studenti na VUT v tomto roce měli místo, kde mohou svěřit své obavy a popřípadě výsledky ze zkoušek a podobné věci. Určitě to není pro nějaké "výměny názorů". :wink:

úte 05 bře 2013 13:05
Odpovědět s citací
No já se hlásím na ekonomiku podniku. Studijní výsledky ze střední mám více než dobré, ale když jsem viděla přijímačky co jsou dostupné... Asi byla chyba dávat si jednu přihlášku :D

Btw není tu někdo, kdo by prohodil pár slov co se přijímaček týče?

čtv 25 dub 2013 23:06
Odpovědět s citací
Jenny, taky se tam hlásím a klidně pár slov o přijímačkách prohodím :D ;)

stř 08 kvě 2013 19:20
Odpovědět s citací
Ok, tak buď Jennyk@email.cz nebo 362896979 :)

čtv 09 kvě 2013 14:41
Odpovědět s citací
Jinak kdo by taky chtěl prohodit pár slov o přijímačkách, může napsat sem: Hofmanova12@seznam.cz :)

ned 12 kvě 2013 21:53
Odpovědět s citací
loňské byly easy :wink:

pon 13 kvě 2013 23:29
Odpovědět s citací
Tak kolik z letoška máte? Komplet TSp + jazyk? :P A na jaký obor se chystáte? :)

sob 18 kvě 2013 18:10
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další