Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 09 pro 2018 20:53

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 Rozvrh 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Rozvrh
Jak jste spokojeni z rozvrhem? Ta jediná přednáška Ekonomika podniku v pátek se mi tam teda nelibí.... nevíte jestli je víc skupin, že bych chodil s jinou skupinou abych měl pátek volný...

pon 17 zář 2012 12:17
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Rozvrh
Potřeboval bych taky alespoň zkusit se přeregistrovat na jiné termíny. Můžete sem někdo dát nějaký postup jak na to?

pon 17 zář 2012 13:40
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Ahoj, mám dotaz :-d ...v pátek mám angličtinu na technické a hned potom mám přednášku (ekonomika podniku - meluzín)...chci se zeptat, jak mám stihnout během 10 minut se dostat na kolejní? :-D a je teoreticky možné přijít na přednášku o něco pozdějc? nebo jak to mám udělat (na přehození angličtiny jsem se dívala, ale nepasuje mi to o nic víc než jak je to teď dané)? :-D ...(netvrdím, že na tu předšnáku budu ve finále chodit - ale zatím nevím, co od ní čekat, jestli vůbec k něčemu bude). Ale radši tento "problém" řeším raději včas. Díky za odpověďi

pon 17 zář 2012 15:09
Odpovědět s citací
Na přednášku si můžeš dojít kdy chceš, jestli se ti bude chtít. Za 10 minut přejdeš i s obědem :D :D :D

pon 17 zář 2012 16:25
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
A můžu se zeptat ještě, co je pravdy na tom, že máme něco v tom systému (kde jsou ty rozvrhy) potvrzovat? a kdy? Jsem 1. ročník účetnictví a daně.....Nikde nic nevidím :-D někteří lidi tvrdí, že se s tím má něco dělat - ale absolutně nevím co :-D Dík za radu :)

pon 17 zář 2012 19:21
Odpovědět s citací
Ahoj lidi no já bych si chtěla přendat tu angličtinu v ten pátek to cvičení na tý technický třeba na čtvrtek, páč ty přednášky tak důležitý nejsou pokud to dobře pujde tak jestli nevíte jak to udělat? Jo a chtěla jsem se zeptat kde mužu najít ty přednášky od těch učitelů, když tak třeba napujdu ? Díkes :D

úte 18 zář 2012 15:47
Odpovědět s citací
No s tim rozvrhem jsem já teda nic nedělala :D

úte 18 zář 2012 15:48
Odpovědět s citací
Na přednášky nemusíš, jenže materiály z přednášek je podle mě přednášející od přednášejícího, to bude potřeba zjistit ;) Uvidí se :-) taky se mi ta přednáška v pátek nelibí.. snad to půjde nějak udělat :P

úte 18 zář 2012 17:11
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Angličtina- Jede se přes přestávku (snad ve všech cvičeních), takže ve finále je přestávka 20min. Na podnikatelku je to tak těch 10min chůze, příp. jestli obnoví zastávku Kolejní, dá se jet těch pár metrů busem. :D
Přednášky- Většina kantorů je dává do Aktualit z předmětu (na intraportále).
Eko podniku- Taky jsme ji měli v pátek. A nedělala bych si o tom předmětu iluze, pro lidi z ekonomky je to spíš opáčko.

sob 22 zář 2012 10:12
Odpovědět s citací
Zdarec,

prosím vás, jak je to s předměty co jsou rozepsány na sudý a lichý týdny? Myslím tím jestli teda je to jen jednou za 14 dní, nebo jestli si musím registrovat předměty zvlášť na sudej a zvlášť na lichej týden.

Díky :)

stř 11 zář 2013 20:37
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Je to jednou za 14 dní. :wink:

stř 11 zář 2013 20:53
Odpovědět s citací
Ahoj, prosím vás, nevíte někdo, kde najdu, v jaké jsem studijní skupině?

čtv 12 zář 2013 10:22
Odpovědět s citací
Ahoj... Do skupiny se zařadíš sám podle toho, jak si zaregistruješ cvika.. Klidně můžeš být v několika skupinách...Letos je to prý jinak, než jak to bylo minulé roky..

sob 14 zář 2013 18:45
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ]