Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 23 lis 2019 02:10

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 CŽV fakulta podnikatelská 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek CŽV fakulta podnikatelská
Ahoj, měla bych velkou prosbu. Je tady někdo, kdo by byl ochotnej poskytnout mi nějaké info o magisterské navazující CŽV FP? v červnu jsem dělala přijímačky na klasické magisterské studium, přijímačky jsem splnila, ale kvůli kapacitě mě nezvali. Teď je mi nabídnuto právě CŽV, ale nerozumím větě: Úspěšným absolventům celoživotního vzdělávání, děkanka fakulty uzná při
zápisu ke studiu všechny kredity, které získali v programu celoživotního vzdělávání (CŽV) v rámci
akreditovaných studijních programů realizovaných FP až do výše 60 % kreditů potřebných k řádnému
ukončení studia.

Takže mi uznají co? Je tu někdo, kdo má zkušenost s tímto studiem prosím? Děkuju. P.

sob 11 srp 2012 12:52
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: CŽV fakulta podnikatelská
Doporučuju podívat se na FB do skupiny VUT Fakulta podnikatelská, tam se toto téma řešilo.

pát 17 srp 2012 17:15
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Tam jsem koukala.. dokonce já jsem k tomu příspěvku i psala,ale problém je v tom, že ti, co tam odpovídali si nejsou ničím jisti a taktéž nerozumí tomu dovětku o 60 % uznaných kreditů. Osobně to chápu tak, že musím splnit všechny předměty, ty mi uznají jako splněné, ale připíšou mi pouze 60% kreditů z těchto absolvovaných předmětů. ale jistá si právě nejsem.. nevím, jestli to není blbost... :/ poradte prosím někdo...

pon 20 srp 2012 14:19
Odpovědět s citací
Je to tak, že ti uznají všechno, ale nemůžeš studovat 3. ročník v prezenční formě. 2 roky máš CŽV a 3. ročník musíš dělat kombinovaně, tedy dálkově.

úte 21 srp 2012 06:21
Odpovědět s citací
u magisterskýho? ja myslela, že u magisterskýho je CŽV jen jeden rok a potom se dá přejít rovnou do 5.ročníku na řádný studium??

úte 21 srp 2012 12:11
Odpovědět s citací
Jo, tak to jsem napsala Bc., ale u Mgr. je to stejný jen jeden rok CŽV a druhý rok kombi... nejde studovat potom prostě prezenčně.

úte 21 srp 2012 16:18
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ]