Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 16 říj 2018 20:24

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Přijímací zkoušky, bakalářského studia 2012/2013 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Přijímací zkoušky, bakalářského studia 2012/2013
Milí uchazeči o studium na fakultě podnikatelské. Pište prosím o Vaší přípravě na přijímací zkoušky. Vaše dotazy a také rady pro přípravu.

pát 04 lis 2011 12:36
Odpovědět s citací
Příspěvek 
hrube nedoporocuju kurzy k prijimackam, staly za *****, nic sem se nedozvedel ( i kdyz sem chtel ) :D maximalne je to dobry pro ten pocit a pro to ze uz to tam budete znat :)) lepsi sehnat si nejaky starsi prijimackovy testy a zkusit si to doma, kor kdyz chytnete na kurzy Chvatalovou

sob 05 lis 2011 22:03
Odpovědět s citací
Příspěvek 
A ty máš testy z minulých let?

pon 07 lis 2011 09:17
Odpovědět s citací
Příspěvek 
S tím přípravným kurzem souhlasím..vyhozené peníze...

pon 07 lis 2011 22:07
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Naprosto souhlasím, NEDOPORUČUJI kurzy k přijímacím zkouškám, nedá vám to vůbec nic. Já konkrétně měla na kurz nepříjemnou, starou ženskou, která za dvě hodiny "probrala" asi sto padesát příkladů, respektive nám přečetla své řešení, ale jak se k němu dostala, to už neřekla, vše přece máme znát ze střední školy... takže zbytečnost. Nejvíc jsem se naučila sama z testů z lonských let. Celé dvě hodiny jsem jen tupě opisovala příklady a ani to se nedalo stíhat... vyhozené prachy :?

úte 08 lis 2011 22:48
Odpovědět s citací
Příspěvek 
No, jo, ale z informatiky alespoň řekl, co tam bylo a to tam opravdu bylo.Jsem z toho nesvá, loni jsem neuspěla. Měla jsem němčinu a letos už je jen angličtina. Tak se ji snažím učit. Přijde mi jednodušší jak němčina, i přesto že němčinu jsem se učila x let. Chjo.

pát 11 lis 2011 09:11
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
čau lidi, já byl s kurzem nadmíru spokojenej. Látku vysvětloval pan Mgr. Moll, což je jeden z mých oblíbených vyučujících, plus když jsem se na to podíval doma, všechno si ještě jednou propočítal a projel, byly přijímačky v pohodě. Takže za sebe - určitě kurz doporučuji, ale nejspíš né těm, kteří si probrané příklady znovu neprojedou nebo alespoň nepročtou... Jazyk jsem měl anglinu - naprostá pohoda a ty všeobecný věci jsem si pozjišťoval plus mínus na netu... (manažer/podnikatel roku, kurzy měn, a podobný vychytávky).

stř 21 pro 2011 18:06
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
no já přijímačky dělala už 2 x a nikdy to nevyšlo. Tak snad do třetice. Chjo.

stř 18 led 2012 07:18
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Přípravný kurz
petas píše:
čau lidi, já byl s kurzem nadmíru spokojenej. Látku vysvětloval pan Mgr. Moll, což je jeden z mých oblíbených vyučujících, plus když jsem se na to podíval doma, všechno si ještě jednou propočítal a projel, byly přijímačky v pohodě. Takže za sebe - určitě kurz doporučuji, ale nejspíš né těm, kteří si probrané příklady znovu neprojedou nebo alespoň nepročtou... Jazyk jsem měl anglinu - naprostá pohoda a ty všeobecný věci jsem si pozjišťoval plus mínus na netu... (manažer/podnikatel roku, kurzy měn, a podobný vychytávky).

Ahoj. Prosímtě hlásím se po 5 letech ze střední na manažerskou informatiku ale asi si dovedeš představit kolik toho po 5 letech vím. Nemáš prosím nějaký oskenovaný materiál nebo tip na co se podívat? Píšeš že tam je něco jako manažer roku a podobné otázky. Díky moc. mail majklnet@seznam.cz

pát 27 črc 2012 07:12
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ]