Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 16 srp 2018 22:15

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Odvolání - přijímačky 2011 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Curuj píše:
Slečna PetraH. to písala minulý rok :wink:

Omlouvám se, toho jsem si nevšimla :D

čtv 02 srp 2012 10:46
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Odvolání - přijímačky 2011
No jen pro presnost,spatne pocitas=D...Aby ses dostala na EKO. podniku musela bys met 61...cos neni 4body=) ale jinak dobry... :lol:

čtv 02 srp 2012 18:59
Odpovědět s citací
Já jsem měl z přijímaček 60 bodů a posílal odvolání na ekonomii podniku. Dnes mi přišlo zamítnutí, takže to vypadá, že na odvolání neberou nikoho.

čtv 09 srp 2012 08:46
Odpovědět s citací
Zdravím měl bych dotaz vím, že se to tady všechno řešilo, ale konkrétně bych se zeptal na svůj případ. Moc rád bych se na MI dostal, ale totalně jsem zkopal test z AJ, TSP jsem měl na 56b, ale jen 4b z AJ, z potřebných 8b. Vím, že to je žalostně málo, ale má třeba někdo známého, kamaráda, kterému sem tam podařilo dostat i když měl takto špatný test z AJ? Dočetl jsem že se i dostali i že ne, a 60b celkově by třeba mohlo nějak zabrat... i když to je taky málo ... Díky ...

sob 18 kvě 2013 20:17
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: dilema...
Adel... píše:
Taky jsem nad tím tak uvažovala. Právě mám dilema jestli napsat odvolání na jeden z oborů nebo na oba. A to jestli se píše do jednoho odvolání nebo do dvou (což mi příjde zbytečné papírování). Vím že tam mám v Ekonomice podniku rozdíl 9 bodů, ale hodně o tento obor stojím, tak by mě zajímalo jaká v tomhle případě je šance. Když napíšu jen na Ekonomiku podniku tak uvidí ten rozdíl a pošlou mě s tím "někam" - mám tedy poslat obě odvolání? Na jednou mě můžou vzít a na druhé ne. A nebo poslat jen na tu Ekonomiku podniku a doufat že při nepřijetí si všimnou i Ekonomiky a procesního MM a řeknou si: "joo to je rozdíl jen 4 body, tam ji vezmem!" :-D. Chápete mě doufám...

Prosím tě jak ti to nakonec dopadlo? byla jsi přijata? já jsem měla 54 bodů, chtěla bych taky na jeden z těch dvou oborů... děkuji=)

sob 18 kvě 2013 21:50
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
na odvolani neberu nikeho... But te vezmu rovnu a nebo ne,kdyby meli volno,tak ti osobne nabidnu esik na ten obor nechces jit..Pokud nemas z AJ dostatecny pocet bodu,mas smulu,tak to proste je..a 9 bodu je i tak moc,zbytecny to tam posilat..na ekonomiku podniku horsi jak 60 bodu brat nebudu,tak to bylo uz po 2 roky a rozhodne to jinak ani nebude spis prisnejsi..

sob 18 kvě 2013 23:16
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3