Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 23 lis 2019 02:49

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Odvolání - přijímačky 2011 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Já být váma tak to odvolání zkusím sesmolit. Například já měla 55 bodů a příhlášky dvě a jdu na EKonomika a procesní managment a na účetnictví kašlu. Myslím že za tu známku na dopise nic nedáte.
A myslím si naopak, že ti co jsou přijati na Mendelku a na VUT, tak spíše jdou na VUT, pro mě je to celkemjednoznačný.

pát 10 čer 2011 16:07
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak ještě jednou - znám osobně dva lidi, kteří v minulých letech byli 2. a 3. pod čarou (oba na jiném oboru), poslali odvolání a na to jim bylo odpovězeno, že fakulta nevidí důvod, proč by je měla přijímat, když nesplnili bodové kritérium a bylo. A to jim chyběl bod jeden. Na FP se prostě na odvolání nepřijímá.

pát 10 čer 2011 20:18
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jinak co se týče studia, tak je to velmi individuální - záleží jaký obor studuješ a jak moc tomu dáváš. Do letošního roku byly rozvrhy přidělovány, tzn. na všechna cvika jsi chodila se stejnými lidmi, takže jste se znali. No a na těch přednáškách stejně jen posloucháš, případně si zapisuješ, takže tam je jedno, kdo s tebou chodí - přednášky má celý ročník dohromady. V LS letos byla možnost si rozvrh lehce upravit (zvolit si čas cvičení), takže už se ti lidé lehce rozházeli a mohlo se stát, že na každém cviku byli jiní studenti. Což je třeba nevýhoda při společných semestrálkách, prezentacích apod - je dobré někoho znát, vědět, jak pracuje, jak se vyjadřuje a zda je na něho spoleh apod.

pát 10 čer 2011 20:22
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak abych to uvedla na pravou míru, třeba tato informace k něčemu bude i příštím ročníkům. Z mých spolužáků a kamarádů, kteří podali letos na podnikatelskou odvolání, byli přijati naprosto všichni, ať už na obor Ekonomika podniku či Účetnictví a daně nebo na Ekonomiku a procestní management. Takže Lucie zas tak moc pravdu neměla, podnikatelka na odovolání bere :!: Až mě překvapuje jak snadno se tam člověk může dostat, když vezmou někoho kdo nesplnil hranici třeba o 5 bodů...

pon 25 črc 2011 13:12
Odpovědět s citací
Příspěvek 
A proto, když se podívám na celkové výsledky přijímacích zkoušek a na seznam přijatých, tak v žádném oboru není NIKDO, kdo by byl přijatý bez dostatečného počtu bodů - tzn. bez splnění stanovené bodové hranice. Divné, že :D :D

úte 26 črc 2011 20:15
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dívat se můžeš kam chceš, já byla přijata na odvolání na ekonomiku podniku a hranice pro přijetí byla 60 bodů. Já měla 55 bodů a přijali mě, dopis mi přišel minulej týden. To, že tito přjatí lidé nejsou na seznamu přijatých ještě neznamená, že ten seznam je aktuální...

stř 27 črc 2011 06:54
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Navíc odvolání se stále řeší, moje spolužačka, které chybělo 7 bodů, tak napsali, že je ještě ve vyřízování a tak se výsledek odvolání dozví začátkem srpna, takže nevím jak by asi tak rychle aktualizovali seznam přijatých, když vlastně ještě ani pořádně seznam přijatých není... :!: :?:

stř 27 črc 2011 06:58
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Já se můžu teda přidat, taky mě vzali na odvolání na Ekonomiku a procesní management a jsem za to hrozně ráda, byla to má poslední šance! :yawinkle: Dopis přišel minulej týden, měla jsem 52 bodů, hranice byla 55 a zápis je 30.8. pro ty co vzali na odvolání :lol: a potom, co jsem si četla tady ty diskuze, už jsem v to moc nedoufala, ještěže se ty proroctví o nepřijímaní na odvolání nevyplnily :D

stř 27 črc 2011 08:08
Odpovědět s citací
Příspěvek 
V tom případě beru zpět vše, co jsem napsala. Toto je 1. rok, kdy berou na odvolání, tak třeba to tak bude pokračovat i do roků dalších. Všem přijatým samozřejmě gratuluju :D

stř 27 črc 2011 09:17
Odpovědět s citací
Příspěvek 
No já měla těch 51, takže mi chyběli 4 body a stále čekám, když říkáte, že je to vyřizování...

úte 02 srp 2011 08:53
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ozvali se už někomu na odvolání na Manažerskou informatiku?

pát 05 srp 2011 14:40
Odpovědět s citací
Příspěvek VUT odvolání 2012
Čaute, posílal někdo odvolání tento rok? Fakulta podnikatelská. Ja jste dopadli?

stř 01 srp 2012 09:32
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ja posilala na Ekonomiku podniku a zamitnuto a to sme mela 52bodu,takze rozdil 9bodu a nevzali,je tma spusta lidi predemnu,takze odvolani pokud nemas max. 1,2body pod hranici tka te nevezmu.. :wink: Byt tebu tak s odvolanim vubec nepocitej,pokud mas bodu dolu vice :wink:

stř 01 srp 2012 17:09
Odpovědět s citací
Příspěvek odvolání
Mě osobně by doopravdy zajímalo, jak to odvolání berou, já se dostala s 56 body na účetnictví a daně a nedalo mi to a dala jsem si odvolání na ekonomiku podniku, kde mi chyběli 4 body a celkem mě udivuje že slečna petrah tu píše že měla 55 bodů a na odvolání ji vzali a já která měla dokonce o bod navíc a odvolání zamítli?!?! Jako je mi to celkem jedno, když jsem přijatá na účetnictví a daně ale celkem mě to teďka překvapilo.

stř 01 srp 2012 23:05
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Slečna PetraH. to písala minulý rok :wink:

čtv 02 srp 2012 07:54
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další