Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 09 pro 2018 20:53

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 Bakalářská práce 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Bakalářská práce
Chtěl bych se zeptat jak to je s bakalářkou, kdy se s někým domluvit nebo si vyberu téma případně kdy? Prosím nějaké info?
Děkuji

pon 04 říj 2010 20:33
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Rocnik?

úte 05 říj 2010 06:03
Profil ICQ
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No bakalářku bych chtěl dělat ve 3. ročníku 8) , ale jsem teď jsem ve 2.. Někdo říkal, že ve 4. semestru, už by bylo za dobře to mím dohodnuto

úte 05 říj 2010 19:11
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ja si vybral vedouci, nekdy na podzim jsem se s ni domluvil. Rikala ze je sice este brzo, ale aspon pak nebyl naval. Takze se s nekym klidne domluv uz ted

stř 06 říj 2010 10:09
Profil ICQ
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Bakalářka se domlouvá kolem dubna, května ve druháku. Později už někteří vedoucí neberou, ale pokud máš stěstí, seženeš si i v září říjnu. Za vedoucím se chodí s nějakým nápadem, chtějí slyšet co chce řešit, ne jenom aby si tě vzal a pak se něco vymyslí.

pon 11 říj 2010 19:06
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek Vedoucí
Já taky zatím vůbec nevím, co si vybrat...:D hlavně nic moc ekonomicky zaměřeného...Ale docela důležité asi je i kdo povede práci...nemáte nějaké reference na jednotlivé učitele? Kdo je v poho a kdo je protiva atd. :)

ned 07 lis 2010 15:49
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jak me bylo minuly semestr naznaceno, je dulezitejsi kdo je a neni oblibeny u komise, potazmo u predstavenych skoly. Vedouci ktereho/kterou jsem si vybral me upozornil ze pokud nebudu mit spickovou praci, tak poletim, anzto je po zmene vedeni v nelibosti. Jak jsem koupil, tak prodavam. jak to dopadlo nevim, protoze jsem po tomto odesel ze skoly

pon 08 lis 2010 20:44
Profil ICQ
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ToMyK píše:
jak me bylo minuly semestr naznaceno, je dulezitejsi kdo je a neni oblibeny u komise, potazmo u predstavenych skoly. Vedouci ktereho/kterou jsem si vybral me upozornil ze pokud nebudu mit spickovou praci, tak poletim, anzto je po zmene vedeni v nelibosti. Jak jsem koupil, tak prodavam. jak to dopadlo nevim, protoze jsem po tomto odesel ze skoly

Hmm, paráda...Asi by měl někde viset seznam oblíbených vedoucích :D Je to hrozné. Kde je nějaká úroveň, objektivita?!

úte 09 lis 2010 21:35
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
není to až tak hrozné. mám za sebou 2 závěrečné práce, vybírala už jsem si 4 vedoucí a vždycky podle tématu které se mi hodí, až potom jsem řešila jaký ten člověk je. Ano, je zde pár lidí, kteří jsou v rozporu se současným vedením, jeden už byl vyhozen a ostatní tam bez větších problémů fungují. Případů, které tu byly zmíněné výše je jenom malé procento, student se s nimi běžně nesetká.

Práce jsou většinou hodnoceny mírně a už vůbec ne podle oblíbenosti vedoucích (obvykle se koupíruje hodnocení vedoucího, prootže on jediný práci čte).

Pokud někdo podnikatelku studuje rok a kvůli jedné špatné zkušenosti uteče, nemůže hodnotit celou školu, kde je několikanásobek kantorů než se kterýma se osobně setkal nebo o nich slyšel.

stř 10 lis 2010 09:50
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ja odesel v 5. semestru. Nebylo to jen kvuli tomuto, ale rekneme ze to byla jedna z poslednich kapek. Nicmene uz jsem tu zas na navazujicim

Pises: Ano, je zde pár lidí, kteří jsou v rozporu se současným vedením, jeden už byl vyhozen a ostatní tam bez větších problémů fungují. Případů, které tu byly zmíněné výše je jenom malé procento, student se s nimi běžně nesetká.

i kdyby to bylo nakrasne jedno promile, tak je NEPRIPUSTNE aby byl student hodnocen podle vedouciho

stř 10 lis 2010 11:30
Profil ICQ
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Mi to pripada jako totalni hovadina, ale budiz. Ano, je to nemslitelne a neprofesionalni, ale tohle je zalezitost nekolika lidi a ne cele skoly a kazda skola ma precejen neco...
Ale nesmis tady vsechny strasit, ze je to pravidlo a ze u statnic nemaji sanci prolezt, pokud nezjisti jaky vztah ma vedouci prace s vedenim fakulty. To je totalni blbost.

Jak jsem rekla, komise je neastranna a casto tam krome vedouciho ani nejsou lidi z fakulty, ale externisti, odbornici z praxe na dane temata zkousenych okruhu.

stř 10 lis 2010 14:42
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
varission píše:
Mi to pripada jako totalni hovadina, ale budiz. Ano, je to nemslitelne a neprofesionalni, ale tohle je zalezitost nekolika lidi a ne cele skoly a kazda skola ma precejen neco...
Ale nesmis tady vsechny strasit, ze je to pravidlo a ze u statnic nemaji sanci prolezt, pokud nezjisti jaky vztah ma vedouci prace s vedenim fakulty. To je totalni blbost.

Jak jsem rekla, komise je neastranna a casto tam krome vedouciho ani nejsou lidi z fakulty, ale externisti, odbornici z praxe na dane temata zkousenych okruhu.

Ja ti rikam jen to, ze vedouci me upozornil na to, ze je v neoblibe a ze pokud moje prace nebude opravdu spickova tak ze je velmi pravdepodobne, ze z vyse uvedenenych duvodu proste neprojdu (pokud bude v komisi ten "spravny" clovek). Rikam jen to co jsem slysel na vlastni usi.

Nikdy jsem nerekl ze u statnic nema nikdo sanci! Opakuji - popisuji tu vlastni zkusenost. A jsem rad ze jsem se to dozvedel tak na rovinu. Aspon me nekdo potvrdil, co jsem si myslel predtim.

stř 10 lis 2010 16:02
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Bakalářská práce
Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda se dá téma bakalářské práce vybrat jenom z témat, která jsou k dispozici v systému, nebo zda je možné se věnovat i něčemu jinému. Děkuji za odpověď

sob 11 říj 2014 09:27
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ]