Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 06 pro 2019 21:45

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 nuda 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Problém není ve skupinách, ty jsou nejspíše dávno známé a jejich rozdělení je snadné (dle abecedy po určitém počtu). Problém je spíše v organizaci atd. Můžeš něco podobného navrhnout zástupcům studentů, jestli by se toho nechtěli ujmout a prosadit něco podobného u vedení VUT. Osobně si myslím, že vysoká škola není střední, kde jsou podobné akce IMHO vítanější, pže lidi jsou mladší a navazování kontaktů možná pro někoho složitější. Tu jsem něco podobného osobně nepostrádal a ani nevím, zda bych se podobné akce zúčastnil. To je samozřejmě ale jen můj osobní názor, který se může od většinového rapidně lišit :) Osobně mi vyhovovalo klasické seznámení ve škole, případně na kolejích a jiných místech a na nejbližší kruhovce, na které účast vřele doporučuji ;) prostě myslím si, že si i bez podobné akce cestu k sobě najdete ;)

Studentský portál
ONEbit.cz

pát 08 zář 2006 22:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jo a jen dodám, že akce typu kruhovka nebývá samozřejmě jen na začátku roku, vesměs je to na dohodě studentů v daném "kruhu" - znám i takové "kruhy", které mají kruhovku i každý týden :D a proč ne? ;) sám můžu potvrdit, že z prvního semestru vznikají asi nejsilnější přátelství apod., přesto, že se např. u nás na FEKTu od druhého semestru (spíše až od třetího) cesty dosti rozptýlý rozřazením do oborů ... no však uvidíte sami :)

Studentský portál
ONEbit.cz

pát 08 zář 2006 22:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek Rozvrh hodin
Nazdárek všem.
TAkže jako tisíckrát se všichni ptají: "Kde najdu rozvrh?" Dostala jsem se na login.vutbr.cz a tam je jen kolonka "žádný rozvrh". Jak mám vědět, kam jít první den, když nemám rozvrh???
Poradíte mi někdo, prosím. :)
Díky

pon 18 zář 2006 10:37
Odpovědět s citací
Příspěvek 
kopretina: http://www.vutbr.cz/app/p_rozvrhy/rozvr ... d=1&fid=13

úte 19 zář 2006 09:45
Odpovědět s citací
Příspěvek 

Díky, ale stále jsem neobjevila, do které studijní skupiny patřím.

stř 20 zář 2006 13:11
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Kopretina:
rozbalis ten odkaz, jak tam je standartni rozvrh a das tam misto toho seznam studentu. Zaroven si nechas samozrejme vyjet napravo ktery rocnik jsi a pak vyberes studijni skupinu. Objevi se ti seznam studentu pro tu skupinu. Dle abecedy se jiz dohledas.
Tzn.: Pokud tve prijmeni zacina na A, budes s nejvetsi pravdepodobnosti v prvni skupine...cili 1/111 pokud jdes na DP, pokud na MI, pak je to 2/211, sve jmeno si pak uz snadno dohledas.

čtv 21 zář 2006 09:54
Odpovědět s citací
Příspěvek to je každý rok jinak
faborsky píše:
studentka FP píše:
Mám na podnikatelce na oboru danove poradenstvi za sebou jiz dva roky studia a dovoluji si rict, ze jsem se za tuto dobu setkala s opravdu chytrymi lidmi. Precijen je to pokazde tech 200 nejlepsich z nejakych 1700 uchazecu.
Ti co se skrze prijimacky nedostali na danove poradenstvi skoncili vetsinou na pro ne nahradnim oboru manazerska informatika. a tam by se jiz mozna dalo uvazovat o tech mene chytrych, ovsem pokud to tak chcete nazyvat :)))
Jakozto absolventka vseobecneho gymnazia muzu urcite konstatovat, ze podnikatelska fakulta urcite nepatri mezi ty nejtezsi :) je to takovy prumer co do tezkosti, ale tak to hodnotim ja :)

No nevim, ale rek bych ze tve mineni o tom ze Manazerksa informatika je obor pro ty co se nedostanou na danove poradenstvi, je prinejmensim mylne. Napriklad tento rok byla hranice pro prijeti na Danove 53 a na Manazerskou informatiku 67 a ty prijmacky meli uplne stejnou narocnost :))

Za náas za mlada to bylo tak že kdo neudělal šel na MI teď to bylo poprvé naopak ...

pát 12 led 2007 12:04
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Co se to tu dozvídám? Já se taky z gyplu hlásím na FP. Dokonce na manažerskou informatiku. Jako obor se mi to nezdá vůbec špatné.. naopak připadá mi lepší a žádanější než daňové poradenství. Jak to tak vidím tak spíš půjdu na masaryčku (FI). - tam už jsem

úte 05 čer 2007 14:28
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jop taky sem delal prijimacky.. nevzali me o 1 bod... minimum bylo 67 bodu... :D no a tak ted sem na FEKTu(stejne sem tam chtel jit) :o

ned 10 čer 2007 23:14
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3