Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 06 pro 2019 22:43

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 nuda 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Taky by me zajimalo jak to bude s tim rozvrhem v 1. rocniku. Budu dojizdet a tak by se mi libilo kdyby byl treba patek nebo pondeli volne ...

pon 28 srp 2006 16:33
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Petr:
Já osobně jsem měla v prváku v zimním semestru rozvrh strašný. Vyučování rozvleklé přes celý týden. v pondělí cvika a v pátek přednášky až do tří odpoledne. V letním semestru už bylo myslím pondělí volné. Ale taky záleží na tom v jaké jsi skupině, protože každá skupina má trochu jiný rozvrh.
Ve druháku jsem už měla myslím pokaždé pátky volné.

pon 28 srp 2006 16:38
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Hm to by me docela nastvalo kdybych to mel takhle rozvlekly... snad to vyresi nejak inteligentněji... Slyšel jsem i o lidech co měli na VUT v 1. ročníku volné pondělí i pátky. To musí být pohoda 8)

čtv 31 srp 2006 08:55
Odpovědět s citací
Příspěvek 
my měli taky v prváku strašný rozvrh, ale za chvilku se stejně zjistí, že chození na některé přednášky je naprosto zbytečné a někdy se dá domluvit, aby člověk chodil s jinou skupinou, kdyby někdo nevěděl, tak tady je najde http://www.vutbr.cz/app/p_rozvrhy/rozvr ... _rozvrhu=0

čtv 31 srp 2006 09:51
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jdu na podnikatelku do prvaku.

Naposledy upravil tomeek dne pon 14 led 2008 00:02, celkově upraveno 1

sob 02 zář 2006 18:30
Profil ICQ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Taky jsem měla možnost jít se zapsat ke studiu ESF MU, ale.. Prostě jsem skončila na FP VUT :) Na danovým poradenství, kdyby tam náhoduo někdo mířil, můžete mi pisnout icq: 285-631-485

ned 03 zář 2006 13:24
Odpovědět s citací
Příspěvek 
taky jsem mohla jít na ESF a VSE, ale skončila jsem tu a jsem tu ráda už 2 roky :D

ned 03 zář 2006 14:08
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Taky jsem se mohla jít zapsat na MU na ESF a PF a rozhodla jsem se pro FP na VUT a jsem tu dva roky spokojená a doufám, že pořád budu :)

ned 03 zář 2006 16:44
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Sakraa, zase to tady docela vázne ne? Tak aby řeč nestála: Jak se těšíte do školy?? brzo to přijde.

čtv 07 zář 2006 09:13
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No ja se tessim. Zamackavam slzicku, vzdycinky kdyz vidim ty detice, co miri do skoly a ja sedim doma. Takze snad bude srandy kopec a supr parta. Docela me mrzi, ze nebyla nejaka seznamovacka ze skupinek jak to treba meli na masarne bo sme se vsichni mohli lepe poznat. Toz snad jindy. Jinak zatim sem si koupila jen inkoust do pera, takze zadne velke pripravy... ale to prijde. Casem.

pát 08 zář 2006 14:48
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Hm taky doufam ze bude nejaka seznamovaci akce a taky dalsi ruzne jine akce. A snad se o tom taky dozvim :-D

pát 08 zář 2006 15:31
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Kdo tu mluvil o seznamovací akci? :wink:

pát 08 zář 2006 16:21
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Seznamovací akce = "kruhovky" ... budete rozděleni do vcíe skupin, někdo z každý skupiny se toho vždycky ujme ... čím dřív, tím líp ;)

Studentský portál
ONEbit.cz

pát 08 zář 2006 16:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
xsuchy09 píše:
Seznamovací akce = "kruhovky" ... budete rozděleni do vcíe skupin, někdo z každý skupiny se toho vždycky ujme ... čím dřív, tím líp ;)

To zni zajimave :wink: , ja du na FP do prvaku na MI a zatim tam nikoho neznam. Tak snad naka "kruhovka" brzy bude :lol: Prece nebudem jen lezet v uceni 8)

pát 08 zář 2006 17:53
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Hele a proc VUT nema nejakou before akci. Jaky aby treba i Nebrnaci poznali Brno a hlavne se seznamili. Treba masarna letos mela "seznamovacku". MY na skole jsme tomu rikali Goučko. Meli se kdesi vyfotit, pak si nechat podepsat nejakou servirku - nevim co presne. Bylo by treba supr, kdyby ty skupiny, ktere spolu budou neco takoveho prozili, bo bychom se lip poznali a neco zazili. Je mi jasne, ze asi ani ted jeste ty skupiny vytvorene nejsou... coz mozna bude ten bod zlomu, proc nic takoveho nebylo, ale nechci podcenovat vedeni. Kazdopadne je mozne kdykoli cokoli zlepsit...
Vymyslet je to uz prkotina... Pro me klido bedo :) Teda po tom roce v Brne snad uz ano..

pát 08 zář 2006 20:33
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další