Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 06 pro 2019 22:36

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Dojmy z dnesnich prijimacek 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahoj. Jak jste dopadli na prijimackach na DP? Zdalo se vam to tezke? Nevite nahodou zhruba od kolika bodu bude hranice pro prijeti?
ahoj :)

čtv 07 čer 2007 15:52
Odpovědět s citací
Příspěvek VERONIKO
Ahoj. Ja mam 67 :(. A to me pekne stve.

čtv 07 čer 2007 16:29
Odpovědět s citací
Příspěvek prijimacky
ja mel 63 bodu, tak doufam ze me vezmou ale moc sanci si nedavam...prave na kurzu sem taky slysel ze 70 bodu bude v pohode stacit na prijeti, to jsem neslysel jeste o tech 53 bodech co bylo potreba na prijeti minulej rok, celkem sem na to cucel ze to bylo tak malo...kdo jeste delal prijimacky a kolik mel kdo bodu? napiste at muzem trosku polemizovat o hranici pro prijeti :)

čtv 07 čer 2007 20:30
Odpovědět s citací
Příspěvek 
No já měla 68 bodů, taky doufám že to bude stačit, u přijímaček říkali že to s tou úrovní vypadá jak loni, kde stačilo něco přes 50, tak doufám že to vyjde...Jo na kurzu říkaly že 70 je jistota, to je pravda...ale co sem se stihla mrknout, tak v naší skupině kde bylo 80 lidí, měl přes 70 jeden člověk... Jo a nevíte kolik berou na DP? 200?

pát 08 čer 2007 07:31
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nevíte někdo, kdy se dozvíme hranici bodů pro přijetí? Snad ne, až po tom druhém kole, které je 28.6.?!

pát 08 čer 2007 08:22
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jo bohužel,až po 2.kole..... začátkem července... :roll:

pát 08 čer 2007 08:38
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Chci se zeptat... kdyz mam zapis do Ostravy 2,7,07 tak je to celkem naprd, kdyz se dozvim prijat a neprijat z FP - MI ?!?

Jinak se asi nedostanu, kdyz uz neco pokazit, tak poradne.. usussnenych 40 bodu jsem mel, takze s podnikatelkou asi pocitat nemam, ze ne? :roll: :roll:

pát 08 čer 2007 10:55
Odpovědět s citací
Příspěvek 
V mojí skupině kde na připravném kurzu měli kolem 80b minimálně 3 lidé 8). A můj názor na test na obor MI. Test byly trochu zákeřnější než testy, které jsem měl možnost dělat z loňských let. Např. excelovská otázka byla vyloženě "manuálového typu" (při reálné práci lze tuto informaci zjistit do 10 sekund), o rootkitu by se také možná dalo pochybovat (vím že definice z dob Unixu je jasná, ale doba se posunula a sony rootkit nebo starforce mají třeba za úkol sledovat systém, jako vedlejší úloha se také nabýzela možnost že způsobuje díru do systéme apd...jako příklad mě napadá: Co lze dělat s mobilním telefonem: 1)volat 2) psát SMS 3)fotit :?: ). A s úlohou kde * představuje binární operátor zbytku po dělení si nevěděl rady ani student FITka (ikdyž byla jednoduchá a řešení na 5 sekund :lol: ) A ještě nabídnu pro orientaci počet bodů od pěti lidí co jsem měl možnozt zjistit: 74, 69, 59, 55, 39 ... ( většina se účastnila přípravného kurzu, kde dosahovala dobré úspěšnosti :roll: )

pát 08 čer 2007 11:19
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Už jste to viděli?!?!?
Na daňové poradenství stačí pro přijetí 59 bodů.
Jupíííííííí :lol:

pát 08 čer 2007 13:09
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Viděli: výsledek na MI, dokazuje že test byl hodně zákeřný :lol:

pát 08 čer 2007 13:15
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Super, tak to mám tutáč!!! :lol:

pát 08 čer 2007 14:23
Odpovědět s citací
Příspěvek juchuchuuuuuu
jupiiiiiiiiiiiiiiiiii parada super!!! su tam su tam!!! hafo mega moc radooooooost....

pát 08 čer 2007 17:57
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Anonymous píše:
Chci se zeptat... kdyz mam zapis do Ostravy 2,7,07 tak je to celkem naprd, kdyz se dozvim prijat a neprijat z FP - MI ?!?

Jinak se asi nedostanu, kdyz uz neco pokazit, tak poradne.. usussnenych 40 bodu jsem mel, takze s podnikatelkou asi pocitat nemam, ze ne? :roll: :roll:

No looooool loooooool oni mě vzali :-D :-D 8) 8)

pát 08 čer 2007 22:02
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak tohle je jiste?Ja tomu jeste nemohu verit.Radeji pockam na rozhodnuti dekana.

sob 09 čer 2007 09:39
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pokud to je na http://www.fbm.vutbr.cz/ ber to jako konečné neměnné limity pro přijetí, nedovolili by si něco takového zveřejnit a pak to změnit ... gratuluju těm co se dostali, hodně štěstí jinde těm co tolik štěstí neměli ...
btw: to byl ten test na MI takovej masakr, nebo je letos tak nízká úroveň zájemců o studium MI na FP?? 38 bodů :shock: ?? Z kolika?? :smt046

Studentský portál
ONEbit.cz

sob 09 čer 2007 11:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další