Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 06 pro 2019 21:37

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 Dojmy z dnesnich prijimacek 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Dojmy z dnesnich prijimacek
AHOJIK!
Jake se vam zdaly dnesni prijimacky na Danove poradenstvi/ Manazerskou inf.? Byly to priklady stejneho typu jako v minulych letech? Dekuji a preji hodne stesti :-)

pon 04 čer 2007 20:27
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Bylo to celkem takové, jaké jsem čekal, žádné překvapení... a kolik máte bodů (daňové poradenství)? Já 70, což je tak na hranici.

úte 05 čer 2007 11:51
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Digo, prosim te a jake typy prikladu tam byly? Bylo to jako minuly rok? Ja tam jdu zitra a mam totalni strach,protoze matika neni zrovna moje krevni skupina. Gratuluji k 70 bodum,je to hodne a na prijeti to urcite bude stacit........
Dekuji,ahoj Jana

úte 05 čer 2007 11:56
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Hlavně nemít strach :D Vždyť o tolik nejde...

Pokud ti řeknu, jaké tam jsou příklady, tak se asi nedozvíš nic moc nového, byla tam docela ty klasické matematické problémy, pak tři otázky na kombinatoriku + pravděpodobnost, asi dvě otázky ohledně politiky (kdo bude předsedat EU další předsednické období, kdo je teď novým generálním tajemníkem OSN), další dvě otázky na ekonomiku (co to jsou mezní náklady, nějaký zákon klesajícího užitku - to mi opravdu nic neříká), tři otázky na na počítače (jakým programem se prohlíží soubory .pdf, co to je multitasking, která z nabízených možností značí nejvyšší přenosovou rychlost (jako možnost pět čísel s jednotkami kbps, mbps)). Prostě mi to přišlo takové, jaké jsem čekal, na to se prostě nedá nijak moc připravit narychlo.

Jinak teda nevím, jestli 70 bodů stačí, kolik je (nebo spíš byla) tak hranice na daňové poradenství?

úte 05 čer 2007 12:08
Odpovědět s citací
Příspěvek 
minuly rok byla hranice pro prijeti 53bodu na Danove por.,takze myslim,ze muzes byt v pohode:-)
Ja jsem se nedostala minuly rok,proto se potrebuji dostat letos, udelala bych radost rodicum,vis

A na tu kombinatoriku a statistiku , to byly takove ty zakladni priklady (jako ty lehke),co jen dosadíš do těch vzorecku? treba jako v minulem roce? Ja jsem strasny zmatkar,proto tak hloupe otazky, kazdopadne se za ne omluvam Digo. a Byly tam neco z goniometrie a nejake priklady s uroky?
Dekuji

úte 05 čer 2007 12:52
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Kombinatorika:

1) Pět řečníků A, B, C, D, E - kolik kombinací existuje, jde-li řečník B bezprostředně po A.

2) Kolik čtyřciferných čísel větších než 7000 lze sestavit z číslic 0, 1, 2, 7, 8, 9 (první tři číslice si nepamatuju, důležité je, že tam bylo 7, 8, 9), žádná číslice se nesmí opakovat.

3) Pětice lidí, z toho dva bratři. Vybírám dvojice a jaká je pravděpodobnost, že v té dvojici bude alespoň jeden z těch bratrů.

Z goniometrie tam byla úloha 3 - 2cos(x)=2sin(x)^2 (ten sin x je celý na druhou).

Úroky tam nebyly, ale to myslím není nic strašného, co jsem viděl, tak to jsou vždy úlohy typu, uložil jsem x tisíc na pět let s úrokovou sazbou 5% pa s ročním úrokováním (tedy ne měsíčním, aby to člověk musel složitě počítat).

A nemáš náhodou informace o tom, kolik lidí se hlásilo na tento obor minulý rok a kolik letos? A kolik berou?

úte 05 čer 2007 13:00
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
hlásilo se pres 2000 uchazecu a brali neco kolem 300, nejades to i na oficialnich strankach fakulty, pokud pohledas. s MI uz to bylo jinak. 70 bodu je v klidecku, vetsina lidi ma kolem 20-24, berou nejak od 60

úte 05 čer 2007 13:21
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Digo,diky moc. Kdyby sis jeste na neco vzpomnel,tak kdyztak prosim napis :-) Minuly rok se hlasilo na dane cca 2100 a na manazerskou inf cca 900. A na DP bylo potreba 53 bodu a na MI bylo potreba 67 bodu. Letos nevim kolik se hlasi... Ale tech 70 bodu je opravdu v pohode,mas to v kapse:-)

úte 05 čer 2007 13:53
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Můžu ti tady napsat x dalších otázek, ale přijde mi to zbytečné, když stejně budeš mít jiné zadání.

A díky za ty čísla, doufám, že letos to bude hodně podobné.

úte 05 čer 2007 13:57
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahojte, ..a jak to vypadalo z angličtinou?.. Byla těžká nebo v mezích normy...?:-).. Děkuju za info.

stř 06 čer 2007 08:27
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Lucie píše:
Ahojte, ..a jak to vypadalo z angličtinou?.. Byla těžká nebo v mezích normy...?:-).. Děkuju za info.

má tam být s .. to dělají už ty prázdniny:-D

stř 06 čer 2007 08:29
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dneska jsem ty prijimacky delala a bylo to vesmes podobne jako na tech ukazkovych testech. v DP vic politiky, v MI vic informatiky. anglictina se asi podobala nejvic, mi prisla dost slusna, dalo se. good luck ;)

stř 06 čer 2007 15:30
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
kdo tam byl dneska?? Jak se vám to zdálo? Nějaké otázky které si pamatujete?? :lol: Já jdu zítra a mám z toho docela dost strach... :cry: Jo nám na kurzu říkali že jistota je těch 70 na daně, ale loni stačilo něco přes padesát...no uvidí se... :shock: H

stř 06 čer 2007 17:42
Odpovědět s citací
Příspěvek 
hehe.. já měl pěkné teda hnusárny..

1) jaká je přenosová rychlost S-ATA 2
2) PX je zkratka jaké burzy
3) jaký rozsah má rožšířený ASCII kod
4) co je to rootkit

dal si nic nepamatuju.. ale bude to hruza.. asi se nedostanu :-(

čtv 07 čer 2007 08:42
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahojky všichni!!!!

Myslíte, že by mě mohlo 60b. na DP stačit. Jsem na sebe pěkně naštvaná, páč jsem přišla zbytečně o 5b. protože jsem napsala jiné písmeno, než jsem chtěla a nevšimla si toho. Snad bude tehle rok podobná hranice na přijetí. Moc bych sem chtěla!!!

čtv 07 čer 2007 11:56
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další