Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 11 pro 2018 08:38

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Registrace kolejí 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Registrace kolejí
Ahojte, mám menší (teda spíš větší) problém. Jedná se o přihlášení do Informačního Systému VUT. Abych si mohl podat žádost o kolej potřebuji se přihlásit do IS VUT . Jakožto novému uchazeči to píše, že mám vyplnit rodné číslo (do téhle pasáže to zvládám) a nějaké počáteční heslo, které mi bylo posláno doporučeně s rozhodnutím o přijetí. Jenže zatím jediný dopis co mi z VUT přišel byl, že akceptují mojí přihlášku atd... A že rozhodnutí o přijetí obdržím u zápisu ke studiu, které je 8.7.2013 . Jenže podat žádost o kolej musím nejpozději do 9.5.2013 a to bez toho počátečního hesla prostě neudělám. Nebo ano?

předem díky za odpovědi :)

úte 07 kvě 2013 09:18
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Registrace kolejí
pokiaľ sa dobre pamätám, tak prváci dostanú iný termín na registrovanie na koleje. termín 9.5.2013 je pre ľudí, čo študujú na VUT ale nebývali na kolejích. takže máš ešte čas, počkaj si na dopis z VUT a potom sleduj web KaM, kde bude PDFko s postupom, ako majú postupovať prváci

a nabudúce poprosím zaradiť do správnej sekecie :)

úte 07 kvě 2013 16:43
Odpovědět s citací
No právě bych řekl, že datum 9.5.2013 je pro studenty, kteří na koleji nebydlí. Alespoň je tedy uvedeno v tabulce poté, co si vyberu podání žádosti jako student, který na koleji nebydlí. Řeším totiž podobný problém, a to, že jsem prošvihl řádný termín pro podání žádosti o koleje. Pročetl jsem vaše fórum a dozvěděl jsem se, že minulý rok byl systém pro podání žádosti znovu aktivován. Už jsem psal mail na KAM abych se zeptal, jestli to půjde ještě nějak vyřešit.

ned 12 kvě 2013 15:51
Odpovědět s citací
to máte za to, že nečtete vyhláčky celé. Podivej se pořádně na termín pro studenty budoucích prváků !!!!! ten je až někdy v červnu :D :D

úte 14 kvě 2013 15:57
Odpovědět s citací
heh píše:
to máte za to, že nečtete vyhláčky celé. Podivej se pořádně na termín pro studenty budoucích prváků !!!!! ten je až někdy v červnu :D :D

To jsem z toho jelen. Jsem prvák a dnes se mi podařilo rezervovat kolej, kterou mi dnes přiřadili..tu informaci o prvácích nemohu najít, pošleš mi teda odkaz?

DÍky

úte 14 kvě 2013 16:54
Odpovědět s citací
http://www.kam.vutbr.cz/skripty/doc.aspx?id=499 strana 2. bod číslo 8 :) jestli ti to šlo tak dobře pro tebe a blbé pro mě :oops:

stř 15 kvě 2013 09:20
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ]