Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 11 pro 2018 08:16

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Koleje vs. privát 
Autor Zpráva
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: koleje vs. privát
ono na private nebudes mit 1-2 spolubydlici jako na koleji, ale spis tak 3-4 takze tam bude hodne zalezet na tom koho chytnes, kdyz ti tam budou kazdou noc parit, tak se toho moc nenaucis

stř 29 srp 2012 10:21
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Koleje vs. privát
Témy spojené, nemusíme tu mať dve identické. Požívajte hladanie!

stř 29 srp 2012 10:54
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: koleje vs. privát
Ještě bych dodal, že na kolejích se můžeš seznámit s dalším lidmi ze stejné studijní skupiny, což je výhoda, když hledáš lidi na projekt a pak se máte někde scházet. Často jsem takto zůstával na víkendy a s kamarády jsme řešili projekty a byla velká výhoda, že byli hned po ruce. Napadlo mě něco, napsal jsem například, ať dojdou o patro níž. Lepší, jak to řešit přes maily, domlouvat srazy apod... Na privátu zřídkakdy budeš bydlet s lidmi, s kterými budeš řešit všechny projekty od začátku do konce studia.

Na kolejích dále potkáš například i starší lidi, kteří ti dají různé typy, na co si dát pozor apod. Z této stránky je to super zapadnout mezi komunitu lidí na koleji.

Druhá stránka věci je to, co psali kolegové přede mnou. K tomu netřeba nic dodávat. Musím zatím zaklepat, že jsem měl tři v pohodě spolubydlící. Doufám, že i za rok nový kolega bude v pohodě. Určitě bych (pokud bych nemusel) ale asi nešel do pokoje pro tři lidi, pokud bychom se neznali. S jedním člověkem se dá lépe domluvit. Dva už tě vždy přehlasují. Stejně tak ale i sousedé přes stěnu dokážou pěkně otrávit život. Na Skype raději už nebudu ani vzpomínat :) .

stř 29 srp 2012 18:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2