Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 12 pro 2018 15:45

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 Prváci na FCH 
Autor Zpráva
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek Prváci na FCH
Ahojte všeci prváci a prvačky.

Jak se Vám líbí na škole? Jak se Vám líbí v Brně pokud jste odjinud? Co už jste za první měsíc školy prožili? Co studentský život? Učitelé atd...?

Podělte se se svými zážitky.
:shock:

http://www.emailing.cz/registrace.php

čtv 20 říj 2011 10:01
Profil ICQ
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahojte, tak som sa sem práve registrovala a som strašne rada, že niečo takéto tu existuje a môžem sa poradiť so skúsenejšími o všetkom, čo sa týka školy aj života v Brne:)

Prvé pocity zo školy aj mesta boli hrozné. Veľa ľudí, veľa povinností, nikto známy, rodina a priatelia ďaleko odo mňa:(. Ak mám pravdu, tak ešte niekedy pociťujem úzkosť, ale je to asi len o zvyku.

Chcela by som kontaktovať hlavne starších študentov a poradiť sa ohľadom štúdia ako to zvládnuť, na čo sa sústrediť viac, na čo menej. Prekuknúť profesorov a ako sa správať na skúškach:)

ned 23 říj 2011 20:56
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no sice nejsem nějaký zkušený, ale s čím budu moct poradit tak poradím :)

úte 25 říj 2011 16:48
Profil ICQ
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahojky... Tak chcela by som poradiť ohľadom profesorov, zápočtov, predtermínov a skúšok:))... ake maš vut čislo?

úte 01 lis 2011 20:00
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no chtělo by to možná něco konkrétnějšího co se týče dotazu, protože profesorů je dost na škole a všechny neznám a nejsou to profesoři, ale buď doktoři nebo docenti a nebo jen učitelé nebo inženýři! Na to bacha někteří jsou na to alergičtí.

Jinak co se týče zápočtů tak každý předmět to má jinak a vždycky to bývá objasněno vyučujícím.

Zkoušky co jsem se ptal, tak jsou některé v klidu a některé zase docela záhul. Rozhodně na VUT jsou učitelé, kteří jsou rádi když vidí že se dotyčný student u zkoušky aspoň na danou problematiku podíval.

jinak prosím když už se chceš zeptat tak prosím o konkrétnější dotaz. Díky moc a jinak jsem tu zde pro všechny. Kdyby si měla nějaké lidi co by mohli něco vědět tak ať to sem napíší nebo kdo má další ze spolužáků nějaký dotaz tak ať to napíše sem.

A co se týče nějakého prváckého webu tak máme na FB skupinu.

úte 01 lis 2011 20:42
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek exkurze
Ahojte, kam je zítra ta exkurze Chemického inženýrství I ?

čtv 03 lis 2011 17:30
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahoj,
chcela by som sa opýtať na predtermíny. Ktoré predmety sú na toto najlepšie? Rozmýšľala som nad Biológiou, máme tam len písomnú skúšku, či je aj to možné? A ešte nad matematikou, pretože pán docent Tomáš sa mi zdá v pohode. Chcela som sa informovať ohľadom skúšky z Anorganiky, pan doktor Zmrzlý nám ukázal časť testu, ktorý bude na písomnej skúške a tiež nám povedal, že to medzi študentami koluje. Chcela by som sa podľa toho učiť a testovať sa, len neviem, kde to mám zohnať.
Ďakujem

ned 06 lis 2011 22:30
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no předtermíny jsem nějak nezkoumal, ale pokud jsou možné tak bych radil asi tu biologii, jinak s Chemii nevím tam stejně musíš počkat na zápočtový test po těch desíti písemkách ve cvikách a co se týče nějakých materiálů jako testů, tak zde se to publikovat nebo zvěřejňovat nesmí, takže zkus se poptat na chodbách lidí

pon 07 lis 2011 11:04
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahoj naši "milí" prváčci :)
Koukám, že Vás je poměrně dost těch, kteří byste chtěli předat pár zkušeností od straších studentů FCh.
Jako zástupce SU jsem si celkem jistá, že by nebyl problém uspořádat nějaký "meeting" nebo "teambuilding" společně s SU, kde bychom se o jednotlivých tématech a dotazech mohli kolektivně pobavit...co vy na to?
Co myslíš Tome?

úte 06 pro 2011 16:36
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No Šárko já si myslím, že by nebyl dost špatný nápad. Ale možná by nebylo od věci to nějak zakomponovat do našeho úžasného časopisu "Chemický pro100r". Několik odsloužilých prváků by mohlo sepsat krátkou řeč o nějakém předmětu z prváku.
A nebo je tu ta druhá možnost uspořádat nějaký ten meeting.

Rozhodně novým nápadům a názorům ostatních se nebráním, takže víceméně závisí na většině. :)

Jinak díky

stř 07 pro 2011 10:39
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Prváci na FCH
Ahooj :)
chci se zeptat, zda tady někdo neprodává skripta do chemie : Názvosloví anorganických slouřenin a základy chemických výpočtů ??

Kdyžtak odpověď na mail : barbora.locku@gmail.com

Děkuji předeem :) :P

úte 11 zář 2012 22:57
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ]