Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 19 lis 2017 09:29

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Letní brigáda v zahraničí 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Letní brigáda v zahraničí
Ahoj všichni
Chci se zeptat,jeslti tady je někdo,kdo má nějaké(dobré i špatné) zkoušenosti s čímkoliv, co je spojeno s letní brigádou v zahraničí-agentury, místa, osoby, státy apod.

Chci se letos vydat do anglie/irska na nějaký ten sběr,tak uvítám jakoukoliv informaci.

Pište prosím,nebo odkazujte.

Děkuju, Spin[FEKT]

úte 19 úno 2008 23:02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nidko nic?

úte 16 pro 2008 00:05
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek brigáda v zahraničí
Ahoj,

musí to být UK a Irsko? Já byl v zahraničí v Irsku (Dublinu) - nic jsem nenašel, po měsíci jsem se vrátil. Teď je tam kamarádka a říkala, že první práci našla tak po měsíci a půl. Nechceš zkusit něco z těchto brigád http://www.prace-v-zahranici-eu.cz/brigady-v-zahranici?

čtv 23 dub 2009 13:46
Útvar vnějších vztahů VUT
Útvar vnějších vztahů VUT

Odpovědět s citací
Příspěvek Amerika
Kdyby chtěl někdo lovit ryby v lodi na Aljašce, dám kontakt. Ale je to min. na 4 měsíce a práce spíš pro otrlé námořníky.

pon 27 dub 2009 10:02
Profil YIM
Odpovědět s citací
Příspěvek sběr není dobrý nápad
Ahoj, v Anglii jsem byl minulý rok, práci jsem si dopředu nezajistil a hledal až na místě. Nakonec jsem skončil ve fabrice se samými Slováky a Poláky za minimální mzdu. Byly tam ovšem právě lidé, kteří dříve sbírali někde na farmě jahody a říkali, že už by tam znova sbírat nešli - málo placené, člověk bydlí někde ve stanu či v karavanu, velká dřina, placeno od košíků, takže se člověk musí pořádně otáčet. Angličanů tam mnoho nepotkáš, spíše právě ty Poláky. V souvislosti s nynější hospodářskou krizí, kdy i Poláci odjíždějí z důvodu nedostatku práce, bych určitě nejel naslepo a i ten sběr bych si ještě rozmyslel.
Jinak jsem byl v Londýně, s ubytováním nebyl problém, zajistil jsem si ho přes Student Agency, bydlel jsem ovšem se samými Čechy a Slováky, takže pro zlepšení angličtiny je asi lepší mrknout přímo na tamní weby.
Jinak dobrá stránka pokud chceš do Anglie je http://www.londyn.sk máš tam i fórum, tam se dozvíš více.

pon 27 dub 2009 15:59
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nezapoměňte na existenci subfóra Studium v zahraničí / ERASMUS / Letní pracovní pobyty.

Zatím zde toto téma nechám, ale v budoucnu určitě přesunu tam.

pon 25 kvě 2009 12:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Amerika
davidlo píše:
Kdyby chtěl někdo lovit ryby v lodi na Aljašce, dám kontakt. Ale je to min. na 4 měsíce a práce spíš pro otrlé námořníky.

cau mas jeste kontakt na tu praci na lodi? mel bych o to zajem diky. napis mi pls na zbynek.vrbik@seznam.cz

stř 12 kvě 2010 12:42
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Letní brigáda v zahraničí
Ahoj,
pokud hledáš brigádu na léto nebo máš po škole a chceš vyjet do zahraničí, tak máme pro tebe pracovní nabídku.
Naše firma Otto Czech nabízí práci převážně do skladů, výroby a skleníků. Můžeš si vybrat z mnoha nabídek v Německu a Holandsku. Nezískáš jenom praxi, ale poznáš mnoho nových lidí, nové země, zdokonalíš se v angličtině a němčině. Zabezpečujeme ubytování a dopravu do práce a zpět na ubytovnu.
Registrovat se můžeš již nyní BEZPLATNĚ na pobočce v PLZNI nebo OLOMOUCI.
Kontakty:

OTTO Czech, s.r.o.
Přemyslova 5
301 00 Plzeň
Czech republic
email: ottoplzen@ottoworkforce.cz
Mobil: 00420 739541655, 00420 739541656

OTTO Czech, s.r.o.
Palachovo náměstí 1
772 00 Olomouc
email: prace@ottoworkforce.cz
Mobile :00420 603 488 041,00420 603 488 040

stř 18 bře 2015 10:17
Odpovědět s citací
Dlouho je toto vlákno mrtvé, ale přesto se zeptám a třeba někdo odpoví :)

Přemýšlím teď nad Erasmem+, pracovní stáží. Mohl by mi někdo poradit jak najít firmu, nebo vůbec o jaké pozice je vhodné se ucházet v zahraničí? Rád bych buď na Slovinsko nebo Rakousko. Jsem studentem FSI, Stavba strojů a zařízení; SŠ automobilní.

Díky za případné odpovědi!

čtv 05 led 2017 20:49
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Kdyby někoho ještě zajímaly zkušenosti s brigádou v zahraničí, tak povídám o své praxi. Jezdil jsem několik let tomu na WT do Chicago (jiné Chicago než znáte :lol: ). Řeč jsem asi vůbec neznal, a proto pracoval jako umývač nádobí za 6$/h, pak ještě pomáhal na přestěhovaní. bydlili jsme ve 4 v jednopokojovém bytě a hodně tam využily [reklama] slev na oděv, jídlo a píti atd. mi to libilo, ale mám poradu pro jiné lidé - berte s sebou co nejvíc peněz! :wink:

ned 05 bře 2017 22:44
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ]