Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 23 říj 2018 18:00

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Mám PURK, vyměním za PPV nebo MAN 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Mám PURK, vyměním za PPV nebo MAN
Zdravím, přidělili mi Purkyňovy koleje, ale mám zájem o PPV nebo Mánesovy (jakýkoliv pokoj). Pokoj ještě nemám vybraný. Kdyby někdo měl zájem, napište na d.foldyna123@gmail.com ;)

stř 23 črc 2014 17:28
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Mám PURK, vyměním za PPV nebo MAN
Nevím jestli uz si bydlel na nekterých z jmenovaných kolejí... Já už jsem prošel všechny (PPV, Mánesky, Purkyně a těd přes léto jsem na Listovkách) a můžu ti říct, že za mě určitě doporučuju Purkyně (nový nábytek, sice společné sociálky, ale málokdy tam někoho potkáš, takže to je uplně v klidu, akorat v kuchyňce byva obcas trochu naval :D), PPV jsou na muj vkus uz moc drahe (za ty prachy se to nevyplati), Manesky-nevím jestli třeba neprošli rekonstrukcí ale když sem tam před rokem bydlel tak tam byl stary nabytek (hlavne postele!!) a za ty love to urcite nestojí... no a Listovky :D dvouluzak pro jednoho je idealni, pro dva dost omezujici (ale zase to jsou nejlevnější koleje..). Nechci ti vyvracet tvé rozhodnutí, ale já bych Purkyně neměnil ;) Samozřejmě samostatnou kapitolou je privát.

stř 23 črc 2014 17:46
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ]