Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 17 říj 2019 14:43

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Koleje pod Palackého vrchem - KolejNet 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Koleje pod Palackého vrchem - KolejNet
Zdravím, chystám se příštím rokem na FEKT a hledám vhodné ubytování. Zaujaly mě výše uvedené koleje, ale mám dotaz ohledně připojení.
Vzhledem k tomu, že vlastním tablet a mobil, jenž mají Wi-Fi(naštěstí oba mají i 5GHz) a zde jsem se dočetl http://kolejnet.upol.cz/doc/network_rules.php že jsou zakázány síťové prvky s Wi-Fi, tak mě zajímá, jestli se to dá nějak domluvit se správcem sítě. Opravdu nechci nakupovat data v mobilu a dělat hotspot. Ještě mě napadlo, že by nemusel admin zjistit, kdybych tam měl zapnuté pouze 5GHz pásmo :D

pát 23 led 2015 17:23
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Koleje pod Palackého vrchem - KolejNet
Vitaj,
asi si si poplietol stránky. Oficiálne stránky kolejnetu na VUT sú na https://www.kn.vutbr.cz/ a keby si tam bol, dočítaš sa, že na A02 a A03 už wifi pokrytie je. Postupne sa sieť bude rozširovať, pokiaľ viem

pát 23 led 2015 18:06
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Koleje pod Palackého vrchem - KolejNet
KolejNet Wifi je aktualne k dispozici na PPV bloky A02+A03 (dualband 2,4+5ghz). Behem leta se planuje vystavba na dalsich dvou blocich, pravdepodobne Manesovy koleje a nejaky blok na Purkynovych kolejich (zatim nepotvrzene info). V siti KolejNet jsou oficialne vsechny sitove prvky krome switche/hubu zakazane, ale pokud clovek vlastni pouze bezdratova zarizeni tak se to da vzdy nejak domluvit (hlavni je aby jeho zarizeni nedelalo bordel na siti a aby slo radne zabezpecit).

úte 27 led 2015 23:07
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ]