Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 23 lis 2019 02:56

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Hledá se PROGRAMÁTOR pro St. portál VUT 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvek Hledá se PROGRAMÁTOR pro St. portál VUT
Ahoj,
jelikož jako správce portálu pomalu ale jistě končím a webmaster také již nevěnuje portálu téměř žádný čas, tak bych se zde rád zeptal, jestli by se tu nenašel náš nový nástupce, který by měl chuť posunout tento portál dále.

Jistě pozorujete, že portál i přes nedávnou změnu vzhledu tak nějak uvadá a já už na to nesnesu pohled. Snažil jsem se a ještě se stále snažím pro portál dělat, co je v mých "neprogramátorských" silách, ale je to čím dal obtížnější.

Nyní už nějaký pátek nejsem studentem VUT, tak hledám nějakého šikovného člověka. Pokud byste měli zájem práci na portálu a vytvořit si tak výbornou referenci do budoucna, prosím kontaktujte mne přes SZ nebo přímo zde ve vlákně. Případné dotazy rád zodpovím.

ned 13 úno 2011 17:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
feldkurát
feldkurát

Příspěvek 
No tak co se mě týče, rozumím programování jako kozel petrželi. :smt120 :smt024 :rolleyes: :smt101

ned 13 úno 2011 17:55
Profil YIM
Začátečník
Začátečník

Příspěvek 
Co by přesně mělo být náplní práce? Zajištění chodu webu technicky, nebo i tvorba obsahu?
Kodér a webový programátor jsem relativně slušný, redaktor dost mizerný :-)

pát 16 zář 2011 17:11
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvek 
Obsah si tvoří kompetentní osoby sami, takže spíš jen ta technika, napiš adminovi Neo-XP, to je teď hlavní webmaster. A ještě dotaz, z které jsi fakulty?

pát 16 zář 2011 17:18
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník

Příspěvek 
Su z FEKTu, ale letos teprv nastupuju.
Díky za odpověď, píšu adminovi zprávu.

pát 16 zář 2011 17:34
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvek 
Jak jsi obstál? Neo-XP (Pavel Hronek) by měl teď předávat portál někomu novému. I já mám jednoho zájemce. Ale myslím, že čím více, tím lépe. Teda že by 2-3 schopní lidé pro správu celého portálu vč. fóra (a Wiki VUT) byli optimum.

Měli bychom se všichni nějak sejít.

ned 25 zář 2011 18:59
Začátečník
Začátečník

Příspěvek 
No moc jsem neobstál. Ptal jsem se na odhadovanou časovou náročnost a ne že by pro mě hodina denně byl problém, ale nejsu schopný zaručit se za tu hodinu, takže se do toho radši moc nehrnu. Nerad se do něčeho uvrtám, abych pak nebyl schopný to plnit...

ned 25 zář 2011 20:13
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvek 
Nevím, kdo ti to tak podal. Ale současný správce, který práci na portálu nedal v průměru ani desetinu toho, to být určitě nemohl.

Dávat portálu, dejme tomu, 7 hodin týdně jen na hloupou údržbu, to je trochu moc. Ale když člověk má čas a motivaci něco tvořit nebo přispět dobrým článkem, tak pak hodiny moc nepočítá.

Pokud chceš o něčem takovém uvažovat, takže bude určitě lepší nejdříve se tu rozkoukat, aby ses ujistil, že St. portál je to, čemu bys byl ochotný věnovat čas a úsilí.

sob 01 říj 2011 22:01
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ]