Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 19 říj 2019 23:39

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Bojové Sporty 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Bojové Sporty
Ahoj... Chtěj bych si nechat poradit jakou máte zkušenost s bojovými sporty na VUT. Na co jste chodili a jak se vám to líbilo. Chtěl bych zlepšit kondici a naučit se trochu bránit. Na CESA je docela dost výběr z bojových umění, tak nevím jaké z nich máte zkušenosti...(Nebojte se trochu rozepsat, klidně i jak trénujete...)
:D

pát 28 pro 2012 19:50
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Bojové Sporty - Allkampf
Čau,
já jsem tento semestr chodil přes CESA na Allkampf jitsu a můžu jenom doporučit. Nikdy předtím jsem žádné bojové umění nedělal a docela dost mě to chytlo. Je to takový mišmaš z hlavně japonských bojových umění, hlavně zaměřené na sebeobranu, de facto je to druh ju jutsu. Na začátku je vždycky rozcvička, nějaké rozběhání, rozhýbání a protahování, potom často ještě následuje posilování s vlastní vahou jako kliky a cviky na břicho a pak už se jede samotný allkampf - jak padat, údery, kopy a sebeobranné techniky. Druhá část se cvičí většinou ve dvojicích. Někdy bývají i nějaké ty soutěže ve vytrvalosti a v technikách ať je to větší sranda :D Kdybys chodil a začalo tě to opravdu bavit a zajímat, tak se v rámci klubu po domluvě jezdí i na různé semináře o allkampfu, o sebeobraně a na zkoušky, kde můžeš získat vyšší kyu/level a pásek. Fakt mě to začalo dost bavit, takže si to určitě zapíšu i další semestr. Lidi tam jsou taky v klidu takže doporučuju.
Snad jsi to myslel takhle rozepsat se :D

čtv 03 led 2013 15:10
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Bojové Sporty
jo.. díky takhle jsem to myslel.. :) Tak co! Máte ještě někdo zkušenosti z ostatních bojových umění? Taekwondo, karate, MSK aikido a tak?
:?:

čtv 31 led 2013 20:17
Odpovědět s citací
no párkrát jsem viděl koudo a nevím, takové pro holky mi to přišlo... pořád po sobě řvali, mlátili se klackama a občas jsem slyšel i o nějakých zraněních, takže nevím, lidi chodívali docela spocení a unavení a úmrtnost byla taky vysoká, víš jak, na začátku milion lidí a po 14ti dnech jen pár...
co sem viděl jeden trening, tak hodně běhali klikovali a řvali, pak ještě klikovali a řvali, pak trochu techniky, pak zas běhali a řvali a pak se nakonec občas pobili...
já bych třeba zkusil něco, kám chodí míň lidí už od začátku, protože když to je přeplněné tak to bude asi nuda

stř 06 úno 2013 13:14
Odpovědět s citací
sportovec píše:
no párkrát jsem viděl koudo a nevím, takové pro holky mi to přišlo... pořád po sobě řvali, mlátili se klackama a občas jsem slyšel i o nějakých zraněních, takže nevím, lidi chodívali docela spocení a unavení a úmrtnost byla taky vysoká, víš jak, na začátku milion lidí a po 14ti dnech jen pár...
co sem viděl jeden trening, tak hodně běhali klikovali a řvali, pak ještě klikovali a řvali, pak trochu techniky, pak zas běhali a řvali a pak se nakonec občas pobili...
já bych třeba zkusil něco, kám chodí míň lidí už od začátku, protože když to je přeplněné tak to bude asi nuda

myslel jsem kobudo, překlep :)

stř 06 úno 2013 13:16
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]