Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 17 pro 2018 06:54

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 [Brno] Knihařství Jiří Klouda (Moravské nám.) 
Autor Zpráva
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek [Brno] Knihařství Jiří Klouda (Moravské nám.)
http://www.ediplomky.cz/
(info o vazbě)

Adresa:
Moravské náměstí 754/13
602 00 Brno-střed-Veveří

Poznámky ke službám:
Nový vzor VUT: ANO

Cena:
Vazby pro VUT podle nového vzoru od 217,- Kč / ks

Fotky hotových prací:

(zatím nikdo nedodal)

čtv 23 bře 2006 18:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Umí i desky dle nového vzoru...s jejich prací jsem byla min. rok spokojená ;). Svázání dvou kusů v černých deskách s novým vzorem zlatým písmem mě vyšlo na 650,-

úte 13 kvě 2008 11:15
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
21. březen 2009
Jana píše:
Předala jsem v knihařství vzor jak potřebuji aby tisk vypadal (Univerzita velkým tiskacím, stejně tak fakulta, institut malým). Natiskli mi to špatně, jen univerzitu velkým zbytek malým. Nerespektovali ani velikost písma, když už nic jiného. Při ohrazení se mi sdělili, že oni to prostě dělají takto a hotovo! Při převzetí zakázky mě však neupozornili na to, že mi to podle mé předlohy neudělají. Bohužel jsem musela ten den práci odevzdat takže jsem zakázku převzala, ale můžu alespoň varovát vás. Firma je neseriózní a jejich chování sprosté. Nechoďte tam! Hodně mých spolužáků si pochvalovalo knihařství na Šumavské, tak běžte raději tam.
S pozdravem a větším štěstím při vazbě Jana

stř 22 dub 2009 20:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Letos jsem si tam nechávala vázat diplomku, desky mi udělali sice přesně podle vzoru, ale písmena byla "steklá" dohromady, takže celková čitelnost desek nic moc a stříbrnou barvou byly "postříkány" celé desky. Navíc celková komunikace s firmou a zaměstnanci nic moc... Doporučuji určitě jinou společnost.

pát 19 čer 2009 14:12
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ja s nima problem nemel. Krome toho, ze jim zrovna nedodaly cerny desky tak jsem si musel priplatit

Obrázek

pát 19 čer 2009 14:24
Odpovědět s citací
Příspěvek ediplomky.cz nedoporučuji
Knihařství Jiří Klouda (www.ediplomky.cz) silně nedoporučuji. S tak arogantním jednáním jsem se už opravdu dlouho nesetkal.

Mám přesně obrácenou zkušenost než Jana. Chtěl jsem vše tak je běžné. Při zadávání souhlasili a ubezpečili mě, že pro naši fakultu dělají vazeb spoustu a že si mám dávat pozor jen abych správně napsal svoje jméno. Podstrčili mi jakýsi obecný vzor z kterého jsem bezmyšlenkovitě přečmáral "Bakalářská diplomová práce" ... a s tím mě pak v den odevzdání na fakultě také vyrazili.

Při pokusu o reklamování mi pak můj vzor otloukli o hlavu, vyjadřovali se o mně pomalu jako o nesvéprávném a nakonec za plnou cenu v jejich běžné expresní době vytvořili vazbu novou.

Finální účet: 1800 Kč za dvě kopie bakalářské práce a den z kterého mně bylo slušně řečeno k blití.

úte 25 kvě 2010 09:09
Odpovědět s citací
Příspěvek diplomka-klouda
Dnešní zkušebost ( a čtvrteční)
Příšerné jednání - arogance nejvyššího stupně. Ve čtvrtek při předání mi bylo sděleno, že na deskách nemůže být všechno co mám uvedené. Trvala jsem na tom, že tam všechno být musí, protože je to závazný vzor ze školy. Oni mají jiný - a hledal to pan majitel v počítači. Řekla jsem mu, že mě nezajímá jaký mají oni, ale že potřebuji tento. Chtěla jsem jít tedy jinam, ale zadržel mě, že tedy dobře. A to byla chyba - měla jsem jinam jít. Na dokladu od převzetí jsem měla datum hotové práce 20.12. Paní u výdeje mou práci hledala a když ji nenašla tak mi začala tvrdit, že ta nula za dvojkou je taky dvojka, tak mám přijít 22 a začala na mě " štěkat", že jsou se mnou pořád problémy ??????? Takže opravdu nedoporučuji,jednak se chovají příšerně, nerespektují vaše požadavky a nedodržují datum zhotovení. Místo omluvy ( stačilo říct promiňte, my to nestihli, stavte se za dva dny) na vás ječí a útočí. Hrůůůza. A to jsem si to ještě nevyzvedla, kdoví jak to bude vypadat.

pon 20 pro 2010 14:10
Odpovědět s citací
Příspěvek 
S knihařstvím na Moraváku mám výborné zkušenosti, nechápu špatné zkušenosti od anonymů. Nechával jsem si tam vázat diplomky už 2x, nejdřív bakalářku a pak diplomku a pokaždé mě přivítali s úsměvem a vazba byla kvalitně sešitá za úžasnou cenu jen 200 Kč/ks do 3 dnů. Dokonce jsem popletl stránky a na počkání mi je vyměnili ... jak říkám s arogantním chováním jsem se tam nesetkal, platil sem za 3 kusy 600 Kč, vše bez problému. Naopak spoustu spolužáků si nechali vázat diplomky na Šumavské a to teda prý byla hrůza, arogance na entou ... asi se někdo spletl, ale knihařství na MOraváku VŠEM VŘELE DOPORUČUJI !!!!!!!!!!

EDIT: Pozn. administrátora:
Jen bych rád dodal, že ze stejné IP adresy 88.102.44.160 (160.44.broadband7.iol.cz) byl v rozmezí 15ti minut zaslán následující příspěvek ke Knihařství Toužínovi. Že by zrovna dva kamarádi seděli u jednoho počítače a přitom si nebyli schopni sdělit, které že je to super knihařství? Názor si udělejte sami. (vložil MrkVolf)

pon 21 bře 2011 16:23
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
1ks desek s tkanicí FAST VUT vzor za poloviční cenu jak v GNT (tam mají slevu od 2 ks, ale druhý kus mi je na prd), jednání bez potíží, doporučuji

úte 31 led 2012 05:04
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: [Brno] Knihařství Jiří Klouda (Moravské nám.)
Tak arogantního "obchodníka" jsem dlouho nepotkala. A snad zase dlouho nepotkám. Už první setkání mě mělo odradit, ale omlouvala jsem ho, že měl třeba zrovna špatný den. Neměl... Na obyčejné otázky mi odpovídal velmi neochotně až skoro pohrdavě. Dodnes lituji, že jsem si u něj nechala svázat bakalářku. Takže tady mě už nikdo neuvidí a s diplomkou půjdu jinam.

sob 27 říj 2012 21:53
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ]