Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 22 kvě 2018 01:04

Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 nahlásiť príspevok 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek nahlásiť príspevok
návrh na zlepšovák - malé tlačítko niekde napravo v príspevku, ktoré by ohlasovalo moderátorovi, že niečo nie je v poriadku. konkrétne by vybaflo okno, kde by sa dalo popísať problém/vybrať z menu. niekde na to je určite mod do phpBB. často sa tu totiž množia príspevky v rôznych sekciách s rovnakým obsahom od toho istého užívateľa (resp. anonyma). vypisovať PM/SS nie je najšťastnejšie riešenie, naviac daný mod nemusí byť dostupný
čo vedenie na to?

pon 15 srp 2011 21:00
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
vzhladom na to ze som robil moderatora kedysi na jednom warez fore isto to v php niekde bude...bolo to uz v phpbb2...a fungovalo to asi tak ze ked som sa ako mod prihlasil dole len vyskocilo okno s linkom na topic a ked som to vyriesil napisal som tam co som s tym spravil napr. vymazane,linky presunute do tagov a pod. ...a vobec to nei je tazke ;) dlai sa tak aj spajat temy a pod. urcite by sa to uzivilo a netreba ani tolko namahy

úte 16 srp 2011 14:59
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
problém tohohle fóra je ten, že k původnímu phpbb má po velkých úpravách už hodně daleko. jakákoli změna je sice možná, ale s největší pravděpodobností ovlivní spoustu dalších funkcí. je to ovšem otázka na admina

úte 16 srp 2011 16:24
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahoj, podle mě by se nejvíc vyplatilo udělat upgrade na phpbb3 (pokud se to již nezkoušelo), jak dál rozvíjet větev staré verze. Obsahuje spoustu nových featur (včetně zmiňovaných nahlášení příspěvků). Vyřešil by se tím například i problém s vyhledáváním. Každopádně i to by se muselo pořádně promyslet, pokud, jak říká Bilajz, tato verze obsahuje hodně vlastních doplňků, které by se samozřejmě do nové verze nepromítly... A určitě bych s tím doporučoval počkat, až se to tu trochu uklidní, protože teď sem chodí dost lidí a řeší se tu začátek školy, apod...

čtv 15 zář 2011 20:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
oka, dík za odpoveď, teším sa na upgrade :)

ned 18 zář 2011 09:33
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ovšem tak to se bude muset čekat na další rok do prázdnin , myslím, že se podařilo rozjet forum do všeobecné známosti a uklidnění asi jen tak nenastane.
Ovšem nefukčnost vyhlednávání je tristní, občas bych potřeboval něco vyhledat (většinou sám sebe, o já samolibý, když se chci citovat) a jsem z toho na prášky.
Co přejít do nové paralelní verze a tu zpřístupnit vybraným uživatelům k pořádnému otestování?

Jo a jak přibývají příspěvky, chtělo by to nějakou možnost sledovat novinky jen ve vybraných komorách - nebo už to jde teď?

Tož snaž se, bratranče..........

Naposledy upravil honzasl dne ned 18 zář 2011 15:41, celkově upraveno 1

ned 18 zář 2011 12:47
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
honzasl píše:
... Co přejít do nové paralelní verze a tu zpřístupnit vybraným uživatelům k pořádnému otestování?

Jo, nějak tak jsem to zamýšlel. Ono to asi ani jinak nepůjde, než nainstalovat novou verzi a udělat kopii DB pro novou verzi (a je to asi nejrozumnější, protože vždy zůstane funkční záloha). Četl jsem, že to jde udělat normálně přes formulář po instalaci, tak uvidíme. Prvně se ale chci ještě domluvit s Markem Volfem, co on na to, případně jestli se už o to nepokoušel, tak ještě čekám, než odpoví na mail.
honzasl píše:
Jo a jak přibývají příspěvky, chtělo by to nějakou možnost sledovat novinky jen ve vybraných komorách - nebo už to jde teď?

Ne, pokud jsem nic nepřehlédnul, tak jen všechny nepřečtené vlákna bez filtru a vlákna bez odpovědí.
honzasl píše:
Tož snaž se, bratranče..........

Tož, budu :)

ned 18 zář 2011 15:38
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Hodně si rozmysli jak to uděláš se zabezpečením. Současná verze to má hodně promakané, takže jdou přidávat i anonymní příspěvky (což je velmi žádoucí), ale zároveň tu není žádný bordel od botů.

ned 18 zář 2011 18:21
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Beru na vědomí už to, co si psal v předchozím příspěvku, že toto fórum je modifikované oproti základní verzi. Určitě chci předem zvážit všechny plus a mínus. Dokud se nepobavím s Markem nebo s někým, kdo přede mnou na tomto fóru programoval nové doplňky, nic dělat ani nehodlám. Zatím jsem pouze reagoval na podněty od uživatelů, že tu nefungují věci, jako třeba vyhledávání a předhodil jednu možnou variantu řešení. Plán, co se bude dít, ale není stanovený žádný.

ned 18 zář 2011 18:41
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jasný. Určitě ti držim palce, tohle forum si zaslouží novou podobu ;-)

pon 19 zář 2011 05:23
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Další nápad:
Bylo by vhodné přidat tlačítko "Vytvořit odkaz na tento příspěvek", aby se dalo přesně odkazovat.

čtv 22 zář 2011 20:59
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Klikni na toto: Obrázek - vedle datumu, kdy byl příspěvek poslaný. Ale taky jsem to nevěděl, až do doby, kdy jsem si to chtěl zkusit doprogramovat a našel to v kódu :D .

ned 25 zář 2011 09:38
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Paráda. Tak když už víž kde to je, tak místo bubliny "Příspěvek" tak zadej smyslupnější popisek "Odkaz na tento příspěvek".
Ona i ta ikonka zasloužila obměnu, ale čert ji vem. Nejlépe kdyby byla vpravo vedle "Citace" a "Úprava". :)

Si navymejšlím, co....

ned 25 zář 2011 19:22
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
upgrade na phpbb3 nemá moc smysl. Když už, tak pokud na to máš kapacity, tak celý studentský portál překopat do drupalu.

Tehdy, když se o tom bavilo, na to nebyly lidské kapacity, ale pokud tu bude člověk (lidi), kteří se do toho opřou, pak já nejsem vůbec proti celý portál udělat od základu nový na Drupalu vč. fóra. Jediné, za co bych určitě byl rád, aby portál byl bez problémů udržovatelný i člověkem ne--programátorem (což kloudně není ani teď).

Portál, byť v novém kabátu, dýchá už tak 2-3roky z posledního, a nepřitáhne lidi. Na druhou stranu je portál závislý i na kvalitním obsahu. Když nebude obsah, nemá smysl vymýšlet velké projekty. A dostáváme se do začarovaného kruhu.

Ale celkově neatraktivní portál nemůže přitáhnout jak čtenáře, tak přispěvatele, ti se bez návštěvnosti pachtit s články nebudou. No, čeká vás dlouhá cesta.

ned 25 zář 2011 19:33
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
MrkVolf
Ze svého můžu říct, že samotný portál mě nikdy neoslovil a zajímalo mě vždycky jen tohle forum. Ale pravda, sám jsem nikdy kloudně nepřispěl k tomu, aby portál něčím autorsky obohatil, to je pravda.

Kdyby bylo po mém, ať žije Forum a portál nechme zemřít.....

ned 25 zář 2011 19:49
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další