Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 22 říj 2018 09:41

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 student.vutbr.cz - SKAS a Studentský portál 
Autor Zpráva
SKAS VUT
SKAS VUT

Odpovědět s citací
Příspěvek 
amen :D

úte 23 pro 2008 10:57
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
V kazdom pripade diky :).

pát 26 pro 2008 10:56
Předseda SKAS VUT
Předseda SKAS VUT

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahoj, přečetl jsem si v rychlosti všechny komentáře. Musím přiznat, že nejsem se spoustou věcí spokojen a hrdý nemůžu být zatím na nic. V každém případě jsem ve funkci předsedy SKAS velice krátkou dobu, ale už se pomalu dívám na věci, jak se patří... Před SKAS je velký kus práce. Věřím, že sestavení SKAS je velice schopné a předvede to nejen tento rok. Chci změnit přístup a zpětnou vazbu mezi studenty a SKAS. Po novém roce se chci sejít webmastrem tohoto webu a probrat s ním budoucí užší spolupráci. Už jsem dal Mariánovi M. pokyn z FEKTu, aby nám domluvil termín. Tento web byl před lety krásný nástřel a myslím si, že se za tu dobu nějaké věci osvědčili některé ne. Myslím, že by pouhé zdokonalení grafiky vedlo ku prospěchu. Samozřejmě pak je tu SKAS z důvodu hájení zájmů studentů, ať už jsou to počty opravných termínů. KaM. atd. to jsou věci které nejsou vidět, ale pociťovat je budou všichni studenti. Čeká nás toho skutečně mnoho a doufám, že v novém roce 2009 to půjde, nic není snadné. Proto přeji i vám v novém roce mnoho úspěchu.

Tomáš Krejbich

ned 04 led 2009 23:31
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak vize jsou to hezke, presto jsem na to sam zvedav. Ptze podle mych informaci je slozeni SKASu vice nez tradicni :-) Kazdopadne me mrzi to, ze je vice nez 3 mesice po vasem zvoleni a nektere nutne veci proste nejsou. Viz chodnik mezi meoptou a kolejni! To by me zajimalo, kde byl SKAS, kdyz byl oznamen termin dokonceni 15.11. a ono nic nebylo! Kuprikladu my jsme na kazdem senatu, kazdem kolegiu dekana naseho dekana bombardovali zadostmi a dotazy, kdy chodnik bude, ze tato situace je neudrzitelna. Bohuzel toto je v kompetenci jeste o stupen vyse. A tam jste meli tlacit VY!
A k situaci kolem auditu KAM se snad ani nema smysl vyjadrovat.

úte 06 led 2009 10:44
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nechť nezasahuju mimo daná témata, rozdělím svůj příspěvek mezi vytvořená témata jak to jen půjde, případně se předem omlouvám :)

Zdravím vás :) jsem rád, že se věci kolem St. portálu hýbou a je tu snaha o oživení aj. V posledních letech studia už jsem neměl ani mnoho času a popravdě často už ani dosti sil. Nechci vám jakkoliv brát ideje a naděje, ale nepočítejte s větší angažovaností SKASu - sliby tu byly 4 roky, skutečnost taká, že aktivita mizela v rámci hodin či dní po skvěle vypadajících schůzkách a růžové budoucnosti a slíbené aktivitě členů SKAS. To jen tak mimochodem. Takže na SKAS tlačte a nenechte se zatlačit, SKAS není v pozici, na kterou si hraje - St. portál nic nedluží jemu, ale SKAS má naopak ke St. portálu obrovský dluh (a řeči typu to ti před námi, my budeme jiní jsou zcestné). Rozhodně se tedy nenechte tlačit např. někam kam nechcete, dostali se ke mě i informace o nátlaku a "výhružkách" - klasické jednání členů SKASu (předsedů), kteří chvíli po svém jmenování zapomenou, že jsou jen obyčejní studenti a připadají si jako nejdůležitější osoba VUT (z řad studenstva) atd. - myslím, že zasvěcení vědí.

Studentský portál
ONEbit.cz

ned 15 úno 2009 11:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jen bych dodal, že na případné nátlaky SKASu o tom, že jde především o web SKASu, jeho prezentaci aj., bych se nebál přistoupit na tlak SKASu a portál oddělit - spíše bych to uvítal :) přijde mi to i rozumnější - SKAS se za celou dobu historie portálu o něj zajímá jen v případě, že něco potřebuje - jen jak ho využít a něco z něj získat a dobře vypadat před vedením ... nejrozumnější řešení mi tedy přijde oddělení webu SKASu a Studentského portálu. Tedy např. skas.vutbr.cz prezentace SKASu, o co jde, k čemu tu je, kontakty a představení členů ... a stávající student.vutbr.cz více "zoficiálnět", vytvořit jakousi oficiální redakci odpovídající za portál např. před vedením v době "dráždivých článků" aj. Každopádně SKAS chce především vlastní prezentaci, my především informační server. Rozumnější než spojovat a "sloužit" SKASu mi přijde tedy konečně dané weby rozdělit. SKAS ovšem tento zájem nemá, musel by se sám o web starat, takto to pro něj zadarmo dělá někdo jiný a ještě ve větším rozsahu - kdo myslíte, že shrabuje zásluhy za St. portál před vedením? Ano, SKAS je ta organizace, která za webem stojí, díky které je apod. nesmysly - není tomu tak, SKAS jen využil aktivity jednoho studenta a později menší skupiny studentů - ovšem s vědomím těchto studentů - nedělali a nedělají to pro svojí slávu, dělají to pro VUT atd., to že na tom SKAS profituje je věc druhá a nikomu zas tak nevadí (kromě situací typu web je náš, když budeme chtít, zrušíme vás atd. - SKAS se neumí za portál a lidi za ním stojící postavit, nebo aspoň v minulosti to neuměl - v případě řešení problémů a citlivých článků se naopak neváhal obrátit ke "svým" studentům klidně i zády).

Takže nechť jsme si co jsme si, přátelsky bych weby rozdělil, každý má přeci jen naprosto jiný účel. Rozdělením se nemyslí samozřejmě odstřihnutí SKASáků od st. portálu, právě naopak, za jakoukoliv aktivitu a snahu prostřednictvím portálu "své" studenty informovat budeme myslím všici vděční, především studenti VUT.

Studentský portál
ONEbit.cz

ned 15 úno 2009 12:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Napadlo mě, což takhle dát do každého fakultního fóra + fórum VUT zdůležitněné téma ve smyslu "Volejte SKASu VUT (SKASu FA, ...)"

Nebo co já vím, třeba "Kniha návrhů a stížností pro SKAS"

Myslím, že by to víc motivovalo lidi k dotazům na SKAS, a někdo ze SKAS by taky měl odpovědět. Ale pokud možno ne stylem: "Napiš mi na mail, proberem to."

pát 19 bře 2010 17:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2