Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 23 říj 2018 17:55

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Označení nepřečtených příspěvků 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Označení nepřečtených příspěvků
Z fóra US FEKT jsem si zvykl na označení témat, ve kterých se objevily nové příspěvky. Tady musím proklikat témata, kde jsem nebyl od poslední návątěvy (pokud si pamatuju datum).

Budou nové příspěvky nějak zvýrazněny? (podbarvením, NEW nebo jinak)

pon 17 led 2005 02:26
Odpovědět s citací
Příspěvek Označení nepřečtených příspěvků
Teď jsem si vąiml, ľe nové příspěvky jsou označeny jinou ikonou. Označení by ale mělo být asi lépe viditelné (buď změnou ikony nebo změnou umístění)... kdyľ se mrknu na název tématu, podívám se hned doprava na počet odpovědí a datum...

pon 17 led 2005 02:33
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Označení nepřečtených příspěvků
herby píše:
Teď jsem si vąiml, ľe nové příspěvky jsou označeny jinou ikonou. Označení by ale mělo být asi lépe viditelné (buď změnou ikony nebo změnou umístění)... kdyľ se mrknu na název tématu, podívám se hned doprava na počet odpovědí a datum...

U nových příspěvků je viditelně změněná ikona ... viz. popis ikon dole (asi jsi si vąiml) - pro dobré vyuľití této a daląích výhod se musí člověk zaregistrovat a přihlásit - systém ihned pozná, která témata máą označená, ľe chceą sledovat, která máą dokonce jako oblíbená atd. a na nové příspěvky tě upozorní jinou ("oranľovou") ikonou ... výhodou je to, ľe nemusíą chodit stále ze stejného PC (který musí mít zaplé cookies), stačí se přihlásit a systém si pamatuje tebou sledovaná, přečtená/nepřečtená témata ... pokud chceą zůstat jako anonymní a pouze vyplňovat u kaľdého příspěvku tvé jméno (Herby), tak ti asi nijak nepomůľu - kdyľ se zaregistrujeą, tak nic jiného neľ tvé jméno vidět nebude, pouze musíą zadat při registraci existující email - na svém PC si můľeą zatrhnout automatické přihláąení při načtení fóra a systém (fórum) uľ se o vąe postará za tebe :smt023

Studentský portál
ONEbit.cz

pon 17 led 2005 10:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ]