Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 25 kvě 2018 10:34

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Dotazy a názory na fórum 
Autor Zpráva
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
...no většinou se musí překonvertovat formát na .jpg, aby měl obrázek max 6 Kb a pak ještě aby to mělo 100 x 100 pixelů....tak o tomhle jsme se rozhodně ve škole neučili :?

Proč myslíte, že tak málo lidí tu má obrázek? :lol: ......když si to tak projdu....tak vlastně jenom moderátoři

kdyby se to ořezávalo nějak automaticky, myslím, že by to dost lidí ocenilo :wink:

čtv 24 srp 2006 10:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak jestli si myslíš, že se o všem dozvíš ve škole, tak jsi na omylu :D. Formát BMP se na internetu snad nikam nedává :D. Navíc tohle fórum phpBB se teď všude hodně používá; a tam kde se používá, má avatar každý :P.

čtv 24 srp 2006 10:35
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
aha :shock:
Sice furt nevim co je to avatar ani phpBB, ale určitě něco moc zajímavýho... :D

P.S. Pěkná veverka

čtv 24 srp 2006 11:13
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Avatar je: Obrázek nebo Obrázek.
phpBB je název open source fóra volně ke stažení, které vyvíjí skupina phpBB Group. phpBB is a high powered, fully scalable, and highly customizable Open Source bulletin board package. phpBB has a user-friendly interface, simple and straightforward administration panel, and helpful FAQ. Based on the powerful PHP server language and your choice of MySQL, MS-SQL, PostgreSQL or Access/ODBC database servers, phpBB is the ideal free community solution for all web sites.

čtv 24 srp 2006 11:25
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
:shock: :shock: :shock: jestli tomu fakt rozumíš tak smekám .....já raději zůstanu u obyčejné uživatelské znalosti PC.... 8)

dodatek: ááá koukám, že rozumíš....mrkla jsem se na tvoje stránky...

čtv 24 srp 2006 12:58
Odpovědět s citací
Příspěvek info
Čafko.. ja len, že fórum je celkom dobré, ale chýbajú mi nejaké odkazy, upútavky alebo niečo v tom štýle, že takéto nejaké fórum aj existuje.. pretože si myslím, že 80% študentov ani nemá poňantia, že niečo takéto tu naozaj je.. a tak využívajú študentský intranet k tomu, aby napr ponúkali nejaké voňavky a podobne.. proste vyžívajú to tam ako fórum.. inak dobrá práca ;-) veľa zdaru

pát 15 pro 2006 17:20
Odpovědět s citací
Příspěvek anonymita
apropo - prečo som anonymný?? veď som sa pekne registroval.. veru ešte to mi ti chýba, nejaké info čo kde ako robiť.. napr ani neviem kde sa tu dáva fotka (aj keď sa priznávam, že nejako detailne som to neskúmal :) )

pát 15 pro 2006 17:24
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no registrace nestačí... musíš se ještě přihlásit vyplněním uživatelského jména a hesla na hlavní stránce fóra :wink: jinak obrázky se vkladaj takto

Kód:
[img]http://www.adresa_obrazku.cz/obrazek.jpg[/img]

kde místo tý adresy dáš adresu kde je ten obrázek uloženej pokud nemáš svůj hosting tak si můžeš obrázek uploadnout např. sem http://imageshack.us/ pak se ti vygeneruje adresa a tu vložíš do fóra

pát 15 pro 2006 23:43
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: anonymita
spider207 píše:
apropo - prečo som anonymný?? veď som sa pekne registroval.. veru ešte to mi ti chýba, nejaké info čo kde ako robiť.. napr ani neviem kde sa tu dáva fotka (aj keď sa priznávam, že nejako detailne som to neskúmal :) )

Na první otázku ti bylo zodpovězeno ... tou druhou jsi myslel asi svoje foto, jako avatar, ten si můžeš přidat v nastavení profilu po přihlášení. Přihlásit se také mohou pouze uživatelé s aktivovaným účtem (aktivující link ti byl zaslán po registraci na e-mail, po kliknutí na něj bude tvůj účet zaktivován a můžeš se do fóra přihlašovat se svým zvoleným nickem a heslem). Pokud budeš mít nějaké nejasnosti, klidně napiš do tohoto topicu.

Joo, a btw: je zde FAQ (Frequenty Asked Questions). Tam najdeš spoustu zajímavých informací o fóru a práci s ním. ;)

Studentský portál
ONEbit.cz

sob 16 pro 2006 10:17
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: info
spider207 píše:
Čafko.. ja len, že fórum je celkom dobré, ale chýbajú mi nejaké odkazy, upútavky alebo niečo v tom štýle, že takéto nejaké fórum aj existuje.. pretože si myslím, že 80% študentov ani nemá poňantia, že niečo takéto tu naozaj je.. a tak využívajú študentský intranet k tomu, aby napr ponúkali nejaké voňavky a podobne.. proste vyžívajú to tam ako fórum.. inak dobrá práca ;-) veľa zdaru

souhlas... já jsem se sem proklikal čistě proto, že jsem tady na VUT nějaké fórum hledal :), metodou pokus-omyl (a to ještě pod odkazem na něco jiného a se dvěma přesměrováními) ... řekl bych, že těch 80 % je ještě dost nízký odhad. :/
Chtělo by to odkaz na intranetu, tam by si toho všiml každý, a kdo by chtěl, hned by sem šel :)

sob 16 pro 2006 13:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
S tímto se pokouším hnout už hodně dlouho (od samého začátku) - odkazy na webech fakult apod. Pokusím se v této věci něco více udělat (musím ovšem přes st. zástupce, administrátoři apod. potřebují podobné žádosti od někoho jiného, oficiálněji, než ode mě, "obyčejného" studenta) :)

V únoru bych měl být přizván na zasedání velkého SKASu, tam podobné věci (stejně jako opět žádosti o využívání portálu st. zástupci) budu znovu prosazovat. Uvidíme, s jak velkým úspěchem ...

Jinak co se týče informací, o st. portálu - najdete je už na více místech, než tomu bylo dříve, ta snaha tu je a stupňuje se...měli byste na něj najít odkaz v ročenkách (příručkách) jednotlivých fakult (nevím, zda ve všech atd.), odkaz je na některých stránkách často navštěvovanými studenty VUT (bohužel ne na většině fakultních stránkách, to se pokusím především opět prosadit), najdete je ale i např. v časopisu E-FEKT, na začátku tohoto semestru byly na fakultách i vyvěšeny plakáty ve formátu A3 (bohužel byly poměrně brzo staženy, nevím proč). O tom, že portál existuje stále dost studentů neví, to je pravda, ale v tomto ohledu se věci hodně zlepšují především např. u nových studentů, kteří již jsou snad informování více, než my starší pardálové, kteří mají své zajeté a o víc se moc nestarají :)

No uvidím, co se podaří dále a jak se s tím hne, nebo nehne ... hlavní je portál plnit, aby byla vyšší návštěvnost a informovanost o portálu. To ovšem někdo ty články bude muset psát - může kdokoliv z nás - viz. Účet student, ale hlavně je toto očekáváno od st. zástupců, kteří se k informacím pro nás dostávají nejdříve a mohli by je dále zprostředkovávat ... ale to by si na to museli najít čas a museli by mít zájem a pochopit smysl portálu, k čemu byl stvořen ... situace se zlepšuje, jen pořád není moc dobrá a "spolupráce" moc nefunguje :(

Studentský portál
ONEbit.cz

sob 16 pro 2006 13:53
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
forum je v pohode...len ma strasne malo aktivnych uzivatelov , co je myslim si skoda...

sob 16 pro 2006 18:29
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: info
brougg píše:
spider207 píše:

souhlas... já jsem se sem proklikal čistě proto, že jsem tady na VUT nějaké fórum hledal :), metodou pokus-omyl (a to ještě pod odkazem na něco jiného a se dvěma přesměrováními) ... řekl bych, že těch 80 % je ještě dost nízký odhad. :/
Chtělo by to odkaz na intranetu, tam by si toho všiml každý, a kdo by chtěl, hned by sem šel :)

no môžem(e) skúsiť hodiť to na intranet, možno si to aspoň pár študentov všimne ;-) veď uvidíme, za pokus to stojí ;-)

sob 16 pro 2006 19:45
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: anonymita
xsuchy09 píše:
spider207 píše:

Na první otázku ti bylo zodpovězeno ... tou druhou jsi myslel asi svoje foto, jako avatar, ten si můžeš přidat v nastavení profilu po přihlášení. Přihlásit se také mohou pouze uživatelé s aktivovaným účtem (aktivující link ti byl zaslán po registraci na e-mail, po kliknutí na něj bude tvůj účet zaktivován a můžeš se do fóra přihlašovat se svým zvoleným nickem a heslem). Pokud budeš mít nějaké nejasnosti, klidně napiš do tohoto topicu.

Joo, a btw: je zde FAQ (Frequenty Asked Questions). Tam najdeš spoustu zajímavých informací o fóru a práci s ním. ;)

jj, díky za info.. som si toho všetkého akurát všimol keď som napísal sem.. som sa pekne zaregistroval a presne som sa aj kukol na FAQ.. takže všetko ok, beriem s5 to ohľadom toho, čo a ako robiť ;-)

sob 16 pro 2006 19:49
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2