Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 19 srp 2018 03:37

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 Co říkáte na Studentský web? 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek Co říkáte na Studentský web?
Otázka je jasná ... :wink:

Studentský portál
ONEbit.cz

pon 20 pro 2004 10:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Poznámečka
Vyhledávání a přihláąení by mohlo zabírat méně místa. Taky bych sem dal úřední hodiny studijního oddělení. :roll:

stř 22 pro 2004 00:09
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Poznámečka
de4mator píše:
Vyhledávání a přihláąení by mohlo zabírat méně místa. Taky bych sem dal úřední hodiny studijního oddělení. :roll:

Vyhledávání a přihláąení nejspíąe zůstane tak jak je - rozměry jsou dosti velké v IE, ale např. ve Firefoxu jsou o něco menąí ... uvidíme, jak se k tomu postaví daląí návątěvníci webu ;)

Co se týče úředních hodin studijních oddělení, asi by to nebyl zas takový problém, jen sehnat potřebné info ze vąech fakult ... můľu se pokusit, ale toto info naleznete i na domácích stránkách fakult - alespoň u FEKTu určitě.

Studentský portál
ONEbit.cz

stř 22 pro 2004 08:40
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Good job
=D>

Musim rict, ze mas muj obdiv - pustit se do takove mega akce. Vypada to na hodne slusny zacatek. Spousta studentu o webu zatim jeste nevi, mozna by to chtelo nejakou reklamni akci :) a doufejme ze se to tu brzy uchyti. Jen tak dal *THUMBS UP*

čtv 13 led 2005 00:24
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Good job
the_defender píše:
=D>

Musim rict, ze mas muj obdiv - pustit se do takove mega akce. Vypada to na hodne slusny zacatek. Spousta studentu o webu zatim jeste nevi, mozna by to chtelo nejakou reklamni akci :) a doufejme ze se to tu brzy uchyti. Jen tak dal *THUMBS UP*

Dik moc :wink: o problému informovanosti studentů o webu vím - plánují se plakáty na nástěnky kolejí a fakult - uľ snad brzy budou ... a pak uľ je to jen na nás, kam náą web a fórum nasměrujem ...

Studentský portál
ONEbit.cz

čtv 13 led 2005 00:32
Odpovědět s citací
xsuchy09 píše:
Co se týče úředních hodin studijních oddělení, asi by to nebyl zas takový problém, jen sehnat potřebné info ze vąech fakult ... můľu se pokusit, ale toto info naleznete i na domácích stránkách fakult - alespoň u FEKTu určitě.

Samozřejmě, ľe je nutné sehnat info ze vąech fakult. Pokud ale chceą rozběhnout takhle velký web, musíą mu ze začátku věnovat docela dost času a pořád přidávat nové věci a podobně - a nevymlouvat se třeba na to, ľe ty a ty informace se dají najít tam a tam....

Jakmile sem začnou studenti chodit, bude portál ľít skoro vlastním ľivotem a zabere webmasterovi mnohem méně času... k tomu je ale nutné nějak dospět - nejlépe postupným vylepąováním kdejakých maličkostí...

čtv 13 led 2005 17:03
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
herby píše:
xsuchy09 píše:

Samozřejmě, ľe je nutné sehnat info ze vąech fakult. Pokud ale chceą rozběhnout takhle velký web, musíą mu ze začátku věnovat docela dost času a pořád přidávat nové věci a podobně - a nevymlouvat se třeba na to, ľe ty a ty informace se dají najít tam a tam....

Jakmile sem začnou studenti chodit, bude portál ľít skoro vlastním ľivotem a zabere webmasterovi mnohem méně času... k tomu je ale nutné nějak dospět - nejlépe postupným vylepąováním kdejakých maličkostí...

To mi nemusíą říkat - zabírá mi opravdu mnoho času a jeątě mnoho zabere - na webu dělám téměř neustále nějaké úpravy, větąinou takové, ľe si toho běľný, méně vąímavý uľivatel nevąimne ... to, ľe se dá nějaké info najít někde jinde není výmluva, spíą konstatování ... kdyľ jsem se pokouąel sehnat info ze vąech fakult konkrétně o úředních hodinách studijních oddělení, tak se mi to nezadařilo (myslím asi u 2) ... na jejich webu jsem to nikde nenaąel - buď to mají v intranetu, kam já přístup nemám, nebo tam to info nemají, nebo jsem si ho prostě nevąiml - aľ bude víc času, tak rozeąlu emaily nebo tím někoho zaúkoluju :wink: ... zatím mám ale na starosti jiné a důleľitějąí věci, neľ shánět podobné informace - pomoc se sháněním podobných informací by měla přijít od redaktorů, kteří uľ mají ke správě webu přístup (uľ jen sehnat je mi dalo dost práce - neochota studentů dělat něco navíc za nic je obrovská :evil: ), jen jaksi jeątě nejsou aktivní :? Snad se ale polepąí (brzy se bude konat schůzka, kde jim to budu klást na srdce a vąe jim dopodrobna ukáľu) ... já se pokusím udělat vąe pro to, aby se web uchytil, splnil své poslání a pomohl nám při studiu ... ale není to jen na mě, i vy můľete přispět ... web je vąech studentů, ne můj :smt109

Studentský portál
ONEbit.cz

čtv 13 led 2005 17:55
Odpovědět s citací
xsuchy09 píše:
herby píše:
xsuchy09 píše:

To mi nemusíą říkat - zabírá mi opravdu mnoho času a jeątě mnoho zabere - na webu dělám téměř neustále nějaké úpravy, větąinou takové, ľe si toho běľný, méně vąímavý uľivatel nevąimne ... to, ľe se dá nějaké info najít někde jinde není výmluva, spíą konstatování ... kdyľ jsem se pokouąel sehnat info ze vąech fakult konkrétně o úředních hodinách studijních oddělení, tak se mi to nezadařilo (myslím asi u 2) ... na jejich webu jsem to nikde nenaąel - buď to mají v intranetu, kam já přístup nemám, nebo tam to info nemají, nebo jsem si ho prostě nevąiml - aľ bude víc času, tak rozeąlu emaily nebo tím někoho zaúkoluju :wink: ... zatím mám ale na starosti jiné a důleľitějąí věci, neľ shánět podobné informace - pomoc se sháněním podobných informací by měla přijít od redaktorů, kteří uľ mají ke správě webu přístup (uľ jen sehnat je mi dalo dost práce - neochota studentů dělat něco navíc za nic je obrovská :evil: ), jen jaksi jeątě nejsou aktivní :? Snad se ale polepąí (brzy se bude konat schůzka, kde jim to budu klást na srdce a vąe jim dopodrobna ukáľu) ... já se pokusím udělat vąe pro to, aby se web uchytil, splnil své poslání a pomohl nám při studiu ... ale není to jen na mě, i vy můľete přispět ... web je vąech studentů, ne můj :smt109

Já vím, ľe pokud děláą úpravy na webu (třeba zjednoduąení kódu atd.) není to větąinou vidět na venek... :-/ Taky jsem jenom konstatoval =o)

Kdyľ uľ se ti u 6 fakult info o SO podařilo sehnat, stačí zaúkolovat/poslat jen dva lidi/maily) ;o) =D=D

pát 14 led 2005 09:34
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek To Herby a daląí:
Vím, ale opravdu mám teď důleľitějąí věci na práci ... a s tím zaúkolováním to právě zatím není moc jednoduché ... po zkouąkovém se sejdu s lidmi, kteří by měli doplňovat obsah Studentského portálu atd., takľe uľ by neměly být podobné věci problémem. Snad pochopíte, ľe nemůľu stíhat vąechno sám :? Teď se snad můľu jen omluvit, ľe jsem tam to info zatím nedal, ale určitě přibude - jen teď nemůľu říct kdy přesně ... moje dny a noci teď vypadají asi takhle :smt024 :-k ](*,) #-o :smt013 :rolleyes:

Studentský portál
ONEbit.cz

pát 14 led 2005 09:42
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jako budoucimu zajemci o studium, by me docela potesilo najit tu nejake info pro prvaky...kde se daj ziskat skripta, index, jak to chodi ve skole i na kolejich atd atd:o) mam z toho docela vitr :oops: :D

stř 19 led 2005 15:10
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Kaatious píše:
Jako budoucimu zajemci o studium, by me docela potesilo najit tu nejake info pro prvaky...kde se daj ziskat skripta, index, jak to chodi ve skole i na kolejich atd atd:o) mam z toho docela vitr :oops: :D

Web je v provozu teprve krátkou chvíli - větąina studentů o něm ani jeątě neví - prozatím se vąe testuje a doupravuje. Uľ v blízké době se udělají a vyvěsí plakáty s infem o webu a fóru - pak se teprve ľivot na Studentském portálu a fóru snad pořádně rozjede - a informace tím samozřejmě přibudou.

Jinak k tvým prozatimním dotazům - skripta jsou na internetu, dostupná pouze studentům a zaměstnancům ąkoly (např. na FEKTu), nebo ve skriptárnách.
Index dostaneą při zapsání ke studiu.
Jak to tu chodí se snad dozvíą, aľ se fórum rozjede :wink:

Studentský portál
ONEbit.cz

stř 19 led 2005 17:30
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Příspěvek od "JT" přesunut ("Studentské fórum") - off-topic

Studentský portál