Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 22 kvě 2018 01:05

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 student.vutbr.cz není ani jednou v průvodci prváka 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek student.vutbr.cz není ani jednou v průvodci prváka
Víte vůbec že přímý link na Studentský portál VUT v Brně není v tom průvodci od iaeste.cz?
tady link na něj http://www.kam.vutbr.cz/skripty/doc.asp?id=68

to je docela husté, ne?

pát 23 bře 2007 16:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No je to dost smutný :( ono vůbec St. portál nedostává tolik prostoru, kolik by možná mohl mít, ale je to především odmítavým postojem studentských zástupců přispívat na portál informacemi o dění na jednotlivých fakultách a celém VUT (oni se dostanou k informacím, o kterých se většina z nás nikdy ani nedozví ... možná by se pak i víc studentů konečně začalo zajímat o běh "své" VŠ, nebo alespoň fakulty) ... aspoň já v tom vidím velký problém :( někde dělám asi něco špatně, nebo se někomu nelíbí, že je tu nějaký projekt, který mu přidělá možná trochu práce a není jeho dítkem, kterým by se mohl někde chlubit ... tímto příspěvkem na nikoho konkrétního nenarážím, jen si veřejně povzdychuju, pokud to někdo tak cítí, je to jen jeho problém ...

Studentský portál
ONEbit.cz

pát 23 bře 2007 17:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
server jsem zatím tak nezkoumal. myslel jsem si ale, že v tomhle problém není, a že server je opravdu přímo spjat s akademickým senátem.

na co ty lidi pak volíme, když nejsou schopni udělat něco nad rámec a nejen se účastnit nějakých zasedání, dát si zadarmo pár chlebíčků a kafe (toto jsou jen mé domněnky, opravdu nevím, jak to chodí). ať tedy příště nekandidují a nechají prostor aktivnějším.

pát 23 bře 2007 17:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No taky jsem měl jinou představu o studentských zástupcích a jejich činnosti a důvodech proč jdou do podobných fcí ... stále se mi nepodařilo najít rozumné vysvětlení a úkaz ... dost zástupců se vyhýbá i jakékoliv aktivitě v samotném senátu, málokdy se účastní i schůzek apod., aspoň takové informace se ke mě občas dostanou ... asi je tam něco jiného, co studenty do podobných fcí láká, nebudu to tu ale více rozvádět, nechť si do svědomí sáhnou dotyční, nejsem a nebudu ničí soudce, třeba je všechno jinak ... ale potom neorozumím tomu, proč to že je to jinak neukážou naší zástupci v tom, že dají najevo studentům, že něco dělají a to tím, že jim dají informace ... takto si každý myslí o smyslu svých zástupců své ... ale to je na jinou a delší debatu ...

Studentský portál
ONEbit.cz

pát 23 bře 2007 17:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ]