Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 23 říj 2018 17:55

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Výber izby/hľadanie spolubývajúceho 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Výber izby/hľadanie spolubývajúceho
Dobrý deň,

po pôvodnom neprijatí z kapacitných dôvodov som sa nakoniec dostal na FIT a mám pár otázok.
Bol mi pridelený internát nasledovne:

Citace:
Preferovaná kolej: Kolejní 2
Náhradní kolej: Mánesova 12
Přidělená kolej: Purkyňova 93

jediná vec, čo mi vadí je, že Purkyňova má sociálne zariadenia pre celé poschodie. Dá sa to nejak zmeniť alebo sú naozaj všetky obsadené?

Ďalej by som sa chcel spýtať, či sa dá nejako dohodnúť spolubývajúci (napr. niekto kto číta toto fórum). Viem, že fajčenie je zakázané ale aj tak by som si veľmi prial keby to bol nefajčiar (ja sám nefajčím nakoľko v tom nevidím zmysel a po 3-dňovom školskom výlete na izbe s 2mi fajčiarmi si neviem predstaviť takéto celé štúdium na VŠ) a niekto z fakúlt FIT/FEKT/FBM.

Som, aj keď nie veľký, hráč PC hier - tak ešte aby sme mali tento spoločný záujem ale to už asi chcem veľa. Táto posledná "požiadavka" je viacmenej irelevantná nakoľko sa chcem čo najviac venovať štúdiu :D

stř 23 črc 2014 19:25
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Výber izby/hľadanie spolubývajúceho
Vitaj na fore,
izbu asi nezmeníš. Môžeš si zájsť na DUS začiatkom semestra, že sa chceš presťahovať na PPV. Ak budeš mať šťastie, bude voľné miesto. Ale možno sa uvoľní, lebo to nniekto nevedel vydržať so spolubývajúcim :D

čtv 24 črc 2014 06:38
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
na zachody a sprchy na poschodi si zvyknes a kdyz prijdes ve spravnou dobu muzes je mit cele jen pro sebe :), jinak zmena koleji asi bych pockal po 1 semestru, to nejspis zacnou lidi odchazet tak by se mohlo neco uvolnit a zajit se domluvit na dispecink. Dale ke spolubydlicimu, koureni na pokoji je zakazany, takze se nemusis bat ze by ti cudil pod nosem (alspon mala utecha :) ).

čtv 24 črc 2014 09:22
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Ďakujem za odpovede :) Z viacerých zdrojov mi bolo povedané, že "Purkyne" sú dobré internáty ale počul som aj menšiu kritiku. No dúfam, že budem mať šťastie s tým fajčením a budem bývať s niekym komu je zdravie vzácne :D

čtv 24 črc 2014 13:55
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
pokud by ti pripadne nevadilo byt na pokoji sam, tak vzit nejaky dvouluzak co neni vubec obsazeny a ...

čtv 24 črc 2014 15:38
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]