Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 18 srp 2018 11:34

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Výběr pokoje 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Výběr pokoje
Zdravím,
mám dotaz k výběru pokoje přes net. Při zvolení některého z pokojů se mi nezobrazuje člověk, který už je tam přihlášený. Ptám se kvůli tomu, abych se jako kluk nezapsal k nějaké holce. Díky za odpověď, Karel

čtv 25 črc 2013 16:26
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Výběr pokoje
to maj ošefovany oni ... a kdyby se ti to nahodou stalo tak by ti to snad ani nevadilo ne :D

čtv 25 črc 2013 17:29
Odpovědět s citací
Přesně, měl by si být rád :D

Ale je fakt, že ještě před měsícem se mi ukázal člověk, ročník i fakulta, na které je. Dnes již pouze jméno..

pát 26 črc 2013 21:24
Odpovědět s citací
Zdravím, mohl by mi prosím někdo odpovědět, jak to funguje, když chci bydlet s přítelem? Prostě si navolíme stejný pokoj a zdarec, nebo nám to můžou zatrhnout nějak? A co se týče samotných pokojů (PPV A02), je lepší bydlet níž nebo výš? A nevíte jaká jsou čísla pokojů tak někde na konci chodby (ne u dveří) a s oknem situovaným na východ? :roll:

čtv 17 črc 2014 12:54
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Ahoj
systém ti nedovolí bývať s opačným pohlavím. Musíš to riešiť s ubytovateľkami.
výškovo je to asi jedno, podľa toho ako často bude pokazený výťah :D čísla na východ by mohli byť x21-x40, ale nech to niekto potvrdí

čtv 17 črc 2014 15:22
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Za me, cim vys tim lip, uz kvuli vyhledu z okna :D jinak ty cisla jsou jak pise Curuj, cca x20 a vyssi. Ja jsem bydlel na 626 A02 a byl to druhy pokoj, smerem do stredu budovy, od vzdalenejsiho vytahu, (jestli je to pochoitelne :D). Kazdopadne vyssi cisla pokoju s okny na vychod jsou jakoby blize k mestu (napr.: x39) a nizsi cisla jsou blize ke kopci (napr: x23)..

čtv 17 črc 2014 17:43
Odpovědět s citací
Diky za cenne rady! Zavolala jsem si tam a nejaka ta buchta nam to zarezverovala uz pres telefon a dala nam udajne posledni volny pokoj v 8. patre a to jsem volala v den spusteni te rezervace. Ted jenom dotaz, co se tyce chodbovek na A02, jak moc casto tam byvaji? :D

pon 18 srp 2014 08:27
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ]